Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan nevezik azt az embert,...

Rita Anna kérdése:

Hogyan nevezik azt az embert, aki nem csak más energiáját szívja el, hanem mások szenvedéseiből is (! ) táplálkozik?

Figyelt kérdés
Észrevettem egy ismerősömön,hogy olyan emberekkel tart közeli kapcsolatot,akik mélyen vannak lelkileg.Most ez az ember önkéntes akar lenni gyermek intenzív osztályon.Mit lehetne tenni,hogy ne az ő szenvedéseikből táplálkozzon?Ez az ember(nő) csak akkor érzi jól magát,ha másoknak rossz.Mit lehetne tenni ellene?
2011. márc. 31. 12:36
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
az asszony
2011. márc. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Hát én is csak akkor érzem maga jól, hogy ha a közelemben lévőknek nagyon rossz!!!!
2011. márc. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Igazatok van!Nálam mentek el otthonról.Miért is tettem fel ezt a kérdést?
2011. márc. 31. 13:47
 14/24 anonim ***** válasza:
arra még nem gondoltál, hogy csak segíteni szeretne az embereken?
2011. márc. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
88%

13.25 vagyok.

Kedves utolsó, szerintem Te vagy túl jószívű és jóindulatú. És- ne haragudj meg- de egy kicsit naiv.

Még nem találkoztál ilyen emberrel.

Olyan manipulatív tud lenni egy ilyen nő, hogy azt nem tudod elképzelni.

Teljesen tönkre tudja tenni az ember önbizalmát, mert valóban ő addig segít, amíg neked rossz, de amint jól kezded érezni magad addig mocskolódik, piszkálódik, amíg újra iszonyúan nem érzed magad, hogy elmondhassa "Látod, megint bajban vagy, és szükséged van rám!"

Én egy szakítás után naivan anyámnál kerestem vígaszt. Amíg rossz volt nekem, addig segített, de amint kijöttem belőle, elkezdett úgy sértegetni, amilyet még nem látott a világ.

Idézem: "Kinek tartod Te magad? Te a kutyának nem fogsz kelleni!" "Az ilyen férfiaknak Te nem kellesz!" stb...

Mikor újra lett kapcsolatom, olyan szinten fúrta, mocskolta, hogy minden alkalom után, amikor találkoztunk, órákig csak zokogtam.

Szóval, van ilyen ember, aki elvileg segíteni akar, de a felszín alatt olyan manipulatív, hogy teljesen kikészít, és elveszi minden önbizalmad, ha hagyod.

2011. márc. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
70%

Nem mások szenvedéseiből táplálkozik,hanem gyógyítja önmagát.

Ezzel nem bánt másokat sőt, a másik is energiát kap amennyiben igényt tart a társaságára.

2011. márc. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
88%

Az energiavámpírok inkább a vidám ,lelkileg erős emberek társaságát keresik, mert tőlük tudnak energiát nyerni.Egy panaszkodó, siránkozó, beteg emberrel nem sokra mennének.

Mások szenvedéseiből, rossz érzéseiből csak a démonok tudnak táplálkozni.Az emberek legfeljebb élvezni tudják mások szenvedését, már ha elég degeneráltak hozzá.

2011. márc. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
88%

Van egy nagyon egyszerű gyakorlat, bármikor elvégezheted egy pillanat az egész.


Képzelj a tested köré egy arany színű aurát ami nem enged se ki se be energiát. (de próbálkozhatsz azzal is, hogy szabályozod, hogy mi megy ki és mi be, nem kell teljesen elzárkózni) Sokáig nem ajánlatos fent tartani de ha olyannal vagy aki (akár a tudta nélkül) energiavámpír és te ezt tudod róla könnyen használhatod. Én csak akkor használom ha kórházba megyek a negatív energiák ellen.:)


De jól mondták előttem. Az energiavámpír a boldog, jó kedvű, nyitott emberek társaságát keresik. Nem a bánatból, keserűségből táplálkoznak, hanem épp ellenkezőleg a pozitív energiából.

2011. márc. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
53%

13.48 vagyok.

Ha nem energiavámpír, akkor micsoda?

Komolyan kérdezem. Akkor miért jó valakinek az, ha a másiknak rossz?

Higgyétek el, van ilyen ember, akiről a kérdező írt Ő is ilyen lehet.

Miért jó valakinek az, ha a körülötte lévők szenvednek? Így érzi magát fölényben, vagy miért?

2011. márc. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
92%

14:29

Nos, azért szereti az illető nézni mások szenvedését, mert rosszindulatú,kárörvendő tetű.Vagy így éli ki "szadista" hajlamait.Nem tudom,minek lehetne még nevezni, de ha ilyet látsz, messzire kerüld el :)

2011. márc. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!