Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan nevezik azt az embert,...

Rita Anna kérdése:

Hogyan nevezik azt az embert, aki nem csak más energiáját szívja el, hanem mások szenvedéseiből is (! ) táplálkozik?

Figyelt kérdés
Észrevettem egy ismerősömön,hogy olyan emberekkel tart közeli kapcsolatot,akik mélyen vannak lelkileg.Most ez az ember önkéntes akar lenni gyermek intenzív osztályon.Mit lehetne tenni,hogy ne az ő szenvedéseikből táplálkozzon?Ez az ember(nő) csak akkor érzi jól magát,ha másoknak rossz.Mit lehetne tenni ellene?
2011. márc. 31. 12:36
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

15.46

Ez frappáns és egyszerű megfogalmazás.:)

Én korábban mindig kerestem a mentségeket az ilyen emberek számára, mondjuk, hogy elvált, vagy nehéz gyerekkora volt stb...

De lehet, hogy neked van igazad, és ezek az emberek akármennyire kedvesnek is mutatják magukat simán csak kárörvendőek.

2011. márc. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Ekkor ezt figyuzzátok!


Én energiavámpír vagyok és a leírtak alapján miszerint hogy az energiavámpírok azok az emberek társaságát keresik akiknek jó a kedvük, önbizalommal teli pozitív gondolkodásúak és nem lehet egykönnyen letörölni a mosolyukat az arcuktól szó szóra IGAZ! Ezt én tudom a legjobban mert én is pont ilyen vagyok és előre szolok hiába minden sértegetés, lenézés, oltogatás mert amíg olyan emberek jókedvét szívom el akik a közelemben tartózkodnak addig sose fogják letörni az én jókedvemet. Ahogy az is igaz hogy nem lehet ellenük-ellenem-ellenünk semmit se tenni,:) jah és mi energiavámpírok között van egy szabály! ami pedig hogy "energiavámpír sose szívhatja más energiavámpírok örömérzetét" mert nem helyén való elvégre van egy közös tulajdonságunk amitől egyformák vagyunk. :) Várom a be szólásokat! XD

2011. márc. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te tudathasadasos vagy.
2011. márc. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Ennyi telik tőletek ez kis Pista volt!
2011. márc. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!