Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Könyvek, amelyeket mindenképpe...

Könyvek, amelyeket mindenképpen el kell olvasnom? Könyvek, amelyek megváltoztatták az életed vagy megváltoztattak benned sok mindent?

Figyelt kérdés
:) Köszi!
2011. ápr. 7. 12:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Adolf Hitler - Harcom
2011. ápr. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Szepes Mária : A vörös oroszlán
2011. ápr. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
köszi :) várom még a tippeket!
2011. ápr. 8. 09:37
 14/20 anonim ***** válasza:
Szepes Mária: A csoda mágiája, A sors mágiája.
2011. ápr. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

rhonda byrne-titok

rhonda byrne-az erő

2011. ápr. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
18.50, bocs az OFFert, de miröl szol az Erö, ami a Titokban nincs benne? (Feltettem egy kerdest, meg nem valaszolt senki.)
2011. ápr. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Donald Wals: Beszélgetések Istennel (1-3 kötet)

Lee Caroll: Kryon-sorozat (1-10 kötet)

2011. ápr. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Szepes Mária: Raguel hét tanítványa (ha még semmit nem olvastál Szepes Mária ezoterikus műveiből, akkor legalább a Vörös Oroszlán előzze meg a Raguelt)


Michael Ende: A végtelen történet; Tükör a tükörben

2011. ápr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
L.Ron Hubbard: Dianetika (lehetoleg ne a szcio egyhaz konyvesboltjaban vedd, mert radugranak a "teritok"... ;-)
2011. ápr. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Függ attól mit is akarsz elérni.

Van elég sok önfejlesztéssel foglalkozó könyv.

Én eddig a Siker titka plb-t olvastam és megváltoztattam a világról alkotott képemet.

Bár az úton a titok a Titok című film indított el,ami bár fellelkesít de gyakorlati tudást nem sokat ad a kezedbe.

A fent említett könyv is ugyanazt írja le mint a TITOK csak,sokkal gyakorlatiasabban és alkalmazhatóbban.

Bár nekem legkönyebben érthetőnek Brian Tracy írásai tűnnek szintén önfejlesztés témakör.

Ezek az önfejlesztő könyvek sikeres emberek életvitelének és személyiségének tömörített anyaga,mindenképp hasznos.

Mióta hasonlóükat olvasok sokkal boldogabb vagyok és látok reményt tudom,hogy sikerülni fog,még csak kicsit változozz az életem de ez még csak a keztdet.

2011. ápr. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!