Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Továbbfejlődik az ember?...

Továbbfejlődik az ember? Folyt. Lenn

Figyelt kérdés
Olvastam valamelyk folyoiratban , még régebben , h az ember még mindig fejlődesben van, a jővőbeli emberek magas, vékony alkatuak és telepatikusan beszélnek majd, nem lesz szükség beszédre, szerintetek ez igaz? Magamról is irnék pár sort, ami amiatt feltettem ezt a kérdések, megkérem azokat akik kamu kérdésnek hiszik a kérdésemet már most lépjen ki, mivel normális magyarázattal nem tud szolgálni, szóval, évekkel ezelőt nem tul sürjen megjelntek ismerőseim ha eszembe jutottak, legtöbbször csak beugrott , rá pár napra megjelent, az utóbbi napokban már feltünően sürjen jelennek meg azok a személyek akik épp eszembe jutnak, ilyen pl. egy nagyon régi volt osztálytárs, vagy olyan személyek akikkel 2-3 évente futok össze, odáig jutott ez a dolog h már nem csak személyekről van szó hanem dolgokrol, valamit nagyon szeretnék, vagy épp ellenkezőleg épp h rágondolok h nem lenne jó, aztán beteljesedik, ez a 7ik érzék kifejletsége vagy micsoda akar lenni? irjatok ha hasonlo helyetben vagytok, csak olyanokkal beszélnék erről témaról aki megtud érteni, ismerőseimnek, barátaimnak már nem is mondom mert nem értik meg, ezt a furcsa dolgot ami velem történik, köszönom annak aki végigolvassa, várom válaszaitokat, 23-l.
2011. ápr. 9. 00:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Valamit mondasz tényleg, van ilyen érzés szerintem, bár nem tudom, hogy ez az e amit te mondasz, hogy továbbfejlődik az ember. Vagy csak valami véletlen. Számtalanx megtörtént velem is, hogy nagyon régen találkoztam egy ismerősömmel, nem is tudom miért, eszembejutott, még az nap megjelent. Vagy álmodtam valakivel, másnap találkoztam vele, bár ez nem pontosan az, amiről te beszélsz. Ugyanez a helyzet a gondolatokkal is, igen. Valamit nagyon szeretnék, beteljesül, vagy rosszra gondolok az is... Hát nem tudom, hogy ez hova vezethető vissza, de lehet tényleg valami ki nem fejlődött érzék lehet. Hol olvastad amúgy? Én is elolvasnám szívesen. Amúgy én arról olvastam, hogy van a látás, hallás, ízlelés, tapintás mellett egy elcsökevényesedett érzékelésünk is, nem tudom máshogy írni, lehet kicsit hülyén hangzik. De hogy az ember sokszor megérzi, hogy állnak mögötte, stb.. Csak a civilizált embernek erre már ugye nincs nagyon szüksége.
2011. ápr. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi válaszod, sajnos már nem tudom h a Blikk vagy Nők Lapjában de ezelőtt már vagy 3 éve .. az Activban is volt egy ilyen jellegü téma az is vagy 2 éve, a dolgokokkal kapcsolatba nem irtam le elég tisztán de egy példa a mai napra, melóba történt a tegnap hogy eszembe jutott h neh elrontsam amit épp csinaltam , nehogy rossz hosszuságot irjak be, aztán ma besikeredett,elrontottam a hosszuságot, ilyen jellegü dolgokra értettem amit irtam.
2011. ápr. 9. 00:41
 3/9 Összefogás ***** válasza:
100%

Amit leírtatok azt jelenti, hogy egyre jobban működik a hatodik érzéketek ( nem 7. ). Ha megjelennek az életetekben azok az emberek akikre gondoltok, vagy hasonlóan öltöztök fel, az a szinkronicitás. Olvassátok el a Mennyei Prófécia című könyvet, és nézzétek meg az azonos című filmet. Ezekben részletesen foglalkoznak ezzel a témával.

Ha a képességeiteket szeretnétek tovább fejleszteni, hallgassátok Kisfaludy György időfizikus előadásait. Minden csütörtökön 19-22 óráig a Bp. 3. ker. San Marco u.-i Műv. Házban.

Honlapjai:

[link] ( az angol zászlónál van eldugva a magyar is )

[link]

2011. ápr. 9. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Köszi, a filmet megnézem:)
2011. ápr. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nekem lenne egy kérdésem, előző vagyok még mindig. Ha össze sem beszélünk, csak úgy reggel felöltözünk, és jéé, tök egyforma színekbe öltöztünk alul-fölül, az is szinkronicitás?
2011. ápr. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

szia. az igaz,hogy az egész föld változáson megy át pár éve, és egyre jobban átalakul, természetileg is, és az emberekben is mennek végbe változások...

de amit leírtál,az nem feltétlenül ennek a következménye. lehet mondjuk a Vonzás Törvénye (gondolom tudod mi az-ahogy olvastam az írásod, nekem egyből ez a törvény jutott eszembe) , vagy pedig egyszerűen jók a megérzéseid...;) Örülj neki!

2011. ápr. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Összefogás ***** válasza:
100%

10.35 Igen, ez is szinkronicitás.

11.02 A szinkronicitás rövid időn belül valósul meg, és a segítőink irányítják, a vonzás törvényével pedig magad vonzod az embereket, és teremted meg a jövődet.

De ha a vonzás törvényét szeretnéd gyakorolni, tudnod kell, hogy van még egy nagyon fontos törvény: a karma törvénye. Ezt sajnos minden könyvből kihagyják.

2011. ápr. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ezek nagyon fantasztikus dolgok. én ajánlom neked Arthur C Clark-tól a Gyermekkor végét. az egy ezzel is foglalkozó fantasztikus könyv egy nagyszerű írótól.
2011. ápr. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hallod kit érdekel mi az oka? használd ki!
2011. máj. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!