Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Eladnád a lelkedet az ördögnek?

Eladnád a lelkedet az ördögnek?

Figyelt kérdés
35/f vagyok.Az a helyzet,hogy nagyon nem jól nézek ki arcra.Kíváncsi vagyok rá,ti mit csinálnátok,ha lenne egy olyan lehetőség(persze,csak elméletben)hogy jó(képű)pasi lehetne belőletek)azzal a feltétellel,hogy eladjátok a lelketeket az ördögnek.Az bánt a legjobban,hogy nem tudok változtatni rajta,de el sem tudom fogadni.Inkább nem nézek tükörbe.Ha belekell néznem a tükörbe csak felmegy a pumpám.Soha nem volt még barátnőm,és már nagyon ki vagyok bukva.
2011. ápr. 13. 15:14
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
nem adnám el a lekem az ördögnek, semmi pénzért!!!! Amúgy az egész kisugárzás kérdése, valószínüleg nem is adsz magadra, ha így állsz hozzá... kezdj egy gyúrni, kozmetikushoz járni, csinosan öltözködni,hidd el, mindenki megtalálja a párját!!!!! (bizonyíték rá a szomszédomban élő bányarém, aki 30 évesen ötvennek nézett ki...)
2011. ápr. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
83%
én se szépségért, se pénzért nem adnám a lelkem. viszont viheti, ha elém térdel és orálisan kielégít miközben a szarvába kapaszkodok:D
2011. ápr. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Ha ezáltal tényszerűvé válna, hogy az ördög létezik, akkor Isten is létezne, tehát várna mindaz, amit a Bibliában leírtak. Hülye lennék eldobni mindezt bármiért ebben az átmeneti életben..

Egyébként a kérdésnek semmi köze ahhoz, hogy eladnánk -e a lelkünket, csak rólad szól. Egy biztos: eddig még sosem találkoztam olyan emberrel, legyen az bármilyen ocsmány, akinek nem sikerült legalább egy párt összehoznia. Itt nem a külsővel van baj. 35 év magány nem magyarázható csak a külsővel, kivéve, ha nincs arcod, vagy megégtél.

2011. ápr. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

kérdező, ha ennyire nem bírod magad elfogadni ott a plasztika, ha nincs pénzed rá sem gond részletben is fizetheted(igaz én egyben fizettem őket mindig, de most már nem vagyok csúnya :D

így végül is eladtam a lelkem(?)

2011. ápr. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
szerinte éppen az agyonplasztikázottak a csúnyák...
2011. ápr. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Tegyél föl képet!

Biztos nem vagy olyan ronda!

2011. ápr. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Én simán. A Keresztény vallás hihetetlenül magas követelményeket állít, így sosem juthatnák a mennybe, akkor meg inkább a pokol, és itt egy több ezer éves élet, nem? Ha lenne egy lehetőség, 1 évet gondolkoznák, hogy ne tudjon átverni, és olyan lenne a kívánságom, amiben nincs buktató. Visszatérve: Ki az, aki meggyónta minden bűnét, és aki nem érez késztetést arra, hogy sose kelljen dolgoznia, vagy olyan házban élhessen, amit bejárni vagy egy óra.
2011. ápr. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

én már eladtam.



Johnny Bravo

2011. ápr. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Szerintem 35 évesen az ember már nem a "képével" büszkélkedik. Kiállás, pénz, egzisztencia, munkahely és még AZ. Ha a felsoroltakból bármelyik is meg van akkor nyerő.
2011. ápr. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Felénk van egy mondás: ha a férfi az ördögnél egy fokkal szebb, az már jóképű. :)
2011. ápr. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!