Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Eladnád a lelkedet az ördögnek?

Eladnád a lelkedet az ördögnek?

Figyelt kérdés
35/f vagyok.Az a helyzet,hogy nagyon nem jól nézek ki arcra.Kíváncsi vagyok rá,ti mit csinálnátok,ha lenne egy olyan lehetőség(persze,csak elméletben)hogy jó(képű)pasi lehetne belőletek)azzal a feltétellel,hogy eladjátok a lelketeket az ördögnek.Az bánt a legjobban,hogy nem tudok változtatni rajta,de el sem tudom fogadni.Inkább nem nézek tükörbe.Ha belekell néznem a tükörbe csak felmegy a pumpám.Soha nem volt még barátnőm,és már nagyon ki vagyok bukva.
2011. ápr. 13. 15:14
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Mindenkin lehet segíteni, és előnyös külsőt varázsolni. Csak próbálj ki dolgokat, mi áll jól/jobban. Valaki már írta, hogy ha pattanásos vagy, akkor kozmetikai szerek. Vagy például nagy a füled, akkor olyan frizu, ami takarja. Ha valaki szemüveges( ami állhat jól is), akkor kontaklencse. Egy csomó lehetőség van. Stílusos öltözködés, ami még Jól is áll. Alacsony vagy, vastagabb talpú cipő.


Ha nem raksz föl képet, akkor legalább írd le, hogy mi zavar magadon, akkor talán könnyebben tudunk segíteni.:)

2011. ápr. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Ha eladod a lelkedet az ördögnek azt jelenti, hogy pokolra jutsz halálod után, még ha jó ember is voltál
2011. ápr. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
amúgy vannak plasztikai műtétek, ha ennyire nem tudod magad elfogadni akkor változtasd meg az arcod
2011. ápr. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Kérdező, hihetetlen ajánlat! Maga az Ördög ír most neked! Megveszem a lelkedet! Csak 5 percig áll az ajánlat fontolja meg! Kell önnek az a lélek? Dehogy, ugyan már! Írjon a pokol@hbrandhmsel.com e-mail címre 5 percen belül. Soha vissza nem térő ajánlat!
2011. ápr. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Ördögnek nem, sátánnak igen :D

De kinek kell a jóképűség? Ki jóképű? ..

2011. ápr. 14. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Nem,dehogy!

Soha semmiért.

Nem hiszem, hogy van olyan dolog, amiért érdemes lenne az ördöggel, vagy bármi túlvilági lénnyel üzletelni.

Tegyük fel, hogy van ördög, és mondjuk vannak démonok, meg nem tudom én még milyen túlvilági lények.

Gondolod, hogyha ő ad neked valamit, akkor nem kér cserébe semmit?

Ez csak egy laikus válasz, de én nem hiszem, hogy aki belenyúlkál ilyen dolgokba, az ne fizetné meg később az árát.

Józan ésszel és normálisan végiggondolva szerintem minden probléma megoldható, vagy ha nem is teljesen megoldható, de együtt lehet élni vele.

2011. ápr. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
Ha cserébe halhatatlanságot kapok,akkor igen.Sok dolgot rendbe tudnék tenni magyarországon.Ha úgy nézzük,az én normális életem elveszik,de az embereknek örömet tudnék okozni remélem.:)
2011. jún. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
vegso esetbe se tegy ilyet megcsak ne is gondolkozz ilyesmin az orokkevalo sorsodat pecseteled meg ezzel miert nem Isten utan erdeklodsz?
2014. okt. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!