Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért? Hogy? :D (rövid a...

Miért? Hogy? :D (rövid a kérdés-. -")

Figyelt kérdés

Valamelyik nap folyton egy zene járt a fejemben...régebbi már nagyon régen hallottam. Cd-t hallgattam,de a tesóm kikapcsolta. Utána nem tudtam elindítani,ezért mondom bekapcsolom a rádiót. ééés AZ a zene szólt. Már többször volt ilyesmi... például elmaradt az egyik óránk,mert nem volt tanár...és reggel valahogy már mondtam,hogy szerintem nem lesz. pedig nem tudtam róla. meg olyan is volt már,hogy mentünk ebédelni a suliban és tudtam,hogy valakin(aznap még nem láttam) milyen ruha lesz.



jó lehet,hogy hülyeség...de vélemények? :)


2011. ápr. 19. 17:03
1 2
 11/12 Tom Benko ***** válasza:
Inkább kognitív disszonancia. Intuíció a hiányos adatokból való következtetés képessége.
2011. ápr. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
én mondtam egyik reggel bnőmnek h dejó lenne ha elmaradna a tanácóra és helyette kint lennénk és jéé úgy lettt... meg jöttem haza a művházból a bolt felé és gondolkodtam hogy apa mindjárt kijön a boltból azt ki is jött...
2011. ápr. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!