Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemet láttam volna?

Szellemet láttam volna?

Figyelt kérdés

Este 9 után mentem volna a fürdőbe.Fürdő előtt egy több méteres tükör van.Na amikor odaérek a tükörbe 1 zöld világító szempárt láttam.Nem oltottam lápát vagyis semmi nem verhette vissza fényt mert nem volt fény.És a szempár kb 170cm magasságba volt.

Mit láthattam ?


2011. júl. 31. 12:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Hát vagy azt láttad hogy a szemedbe vannak ilyen megtörések amiktől kék,zöld,lila foltokat látsz.Vagy álmos voltál.Vagy pedig tényleg volt valami.Esetleg szomszédból?
2011. júl. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 XxAnonimxX válasza:

ha sötét volt és a fény se volt nagyon erős, akkor valszeg csak képzelődtél

ez olyan mint mikor egy alig világított szobába bemész és néha olyat látsz mintha egy sötétebb folt lenne valahol mint egy árny, de csak az agyad szórakozik

2011. júl. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Semmi fény nem volt.Meg nem is jött be mert ott nincs semmi ablak.És a szobámba se volt fény.
2011. júl. 31. 13:02
 4/23 anonim ***** válasza:

A válaszolóknak! Miért olyan hihetetlen ,hogy valami lény volt ott?

Én is szoktam látni ehhez hasonlókat.Aki ezotériával foglakozik az tudja ,hogy a tükör a másik világ ablaka.

Jaa és normális vagyok ,ha valaki kételkedne!!

2011. júl. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Tükör másik világ ablaka?

És az igaz hogy ha éjfél kürül leülök 1 tükör elé és mondogatom hogy démon démon démon 3x egymás után

akkor valami tényleg megjelenik ,?

2011. júl. 31. 13:17
 6/23 anonim ***** válasza:
Nem tudom ,ha mondogatod,hogy démon,,,, megjelenik-e. Én nem próbáltam még és nem is fogom!
2011. júl. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy képzelődtél. Velem is szokott olyan lenni, hogy csak arra gondolok, és valahogy már magam előtt látom. Éreztél hideget magad körül. Lehet, hogy valóban egy eltévedt lélek járt arra. Nekem is volt már ilyen tapasztalatom, de hosszú lenne elmesélnem.
2011. júl. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Igen éreztem hideget.De nem magam körül hanem melettem.És gyakran elő fordul.De csak ha egyedül vagyok itthon csak akkor ézek hideget mellőlem.Ez mitől van ?
2011. júl. 31. 13:31
 9/23 anonim ***** válasza:
55%
Velem is volt már hasonló. Épp szüleimmel futtatuk a folyosón a patkányomat. A folyosón van egy több méteres tükör, én előtte ültem és mélyen néztem a saját szemeimbe. Mintha megváltozott volna az arcom, éreztem ahogy átveszi felettem az uralmat,és bevillant egy kép ahogy megölöm a szüleimet a konyhakéssel. De erősebb voltam és éreztem, hogy az a valami ami régóta kisért engem elment...
2011. júl. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
Ghost Whisperer :)
2011. júl. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!