Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemet láttam. Szerintetek?

Szellemet láttam. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Minden nap átsétálok egy vasúti átjárón iskolába jövet/menet. Ma reggel, mint általában, 5:45 körül mentem át rajta. Éppen, hogy átértem, mert kezdték lecsukni a sorompókat.

Néhány méter megtétele után visszanéztem a már lecsukott sorompókra, és egy nagyon furcsa dolgot vettem észre: két lábat, és egy derék alsó részét, amint ott áll a két lecsukott sorompó között a vasút szélén. Kb. a derék alsó részének a magasságában volt egyszintben a lecsukott sorompó-rúd. A sorompó-rúdtól felfele már nem folytatódott tovább a felső-test.

Először azt hittem, hogy biztos csak egy ember, aki lehajolt valamiért, és a félhomályban úgy tűnt, mintha nem lenne felső-teste, de miután jobban szemügyre vettem, megláttam, hogy tényleg "hiányzik" a felső test, mert egy autó lámpája odavilágított. Kb. 2-4 percen át volt alkalmam figyelni, mert közben siettem a buszmegállóhoz, nehogy lekéssem a buszt, és elkanyarodtam az említett útról, így "lekerült" a látószögemből, de addig,-amíg alkalmam volt figyelni-, biztos, hogy mozdulatlanul állt.

Lehetségesnek tartom, hogy többen is látták, mert a lecsukott sorompó mellett hamar "felgyülemlett" sok autó, de akkor szerintem már benne lett volna a helyi hírekben "Szellemet láttak a vasúton", vagy hasonló címmel, ezért valószínű, hogy csak én láttam, de azért fogom figyelni a híreket. :)

Kár, hogy a félhomályban, és az erős autólámpa-fényben nem lehetett látni a "fél test" ruhájának a színét, csak az alakja volt látható.

Sajnos fotót nem tudtam készíteni róla, mert a mobilom nappal is nagyon rossz minőségű képet készít, így a félhomályban, vagy éppen az erős autólámpafényben nem látszódott volna semmi.


2011. febr. 28. 17:03
1 2 3 4 5
 1/41 Willisz ***** válasza:
lehetet bármi ott nem kell röktön szellemre gondolni én egyett ajánlanák mindenkinek mi előtt szelemre gondoltok nézetek utána szerintem nézd meg halt-e meg valaki ott ha igen írjál privit :D mert engem is érdekelne :D ha nem akkor több mint valószínű csak egy árnyék vagy valami olyanak látszott (de ha valaki meg halt ott akkor se bisztos hogy szellem )
2011. febr. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:

Szinte biztos, hogy nem árnyék, vagy valami más tárgy volt. Egyértelműen látszódott, hogy egy emberi/szellemi test volt deréktől lefele.

Azt nem tudom, hogy halt-e meg valaki ott, de utánanézhetek. :)

2011. febr. 28. 17:30
 3/41 anonim válasza:
Az ember általában tudja mit lát. Ha úgy gondolod, hogy az volt, és nem csak egy pillanatig láttad, akkor biztosan jól láttad. Sok furcaasággal találkozik az ember, amit nem tud megmagyarázni, attól még létezhet. Az emberi agy elég "csökött" már bocsánat. Sokmindent nem ért.
2011. febr. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 öregvarázsló ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem biztos, hogy rajtad kívül látta még valaki a kettévágott szellemlényt.Ez nem jelenti azt, hogy képzelődtél. Szerintem egy korábban a vasúti átjáróban balesetet szenvedett ember szelleme lehetett aki még nem tudott eltávozni.
2011. febr. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 Willisz ***** válasza:
öregvarázsló először énis erre gondoltam :D azt azé mondtam hogy jobban meg kell nézni mert volt olyna mint ha embert láttam volna de csak egy árnyék volt viszont már láttam már egy árnylényt hát elég ijesztő tud lenni :S az ilyen dolgok ha lemondod hol laksz utána nézek énis :D
2011. febr. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Békéscsabán lakok.
2011. febr. 28. 17:55
 7/41 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy árnylény volt? Mert nem tűnt átlátszónak (attól még lehetett).
2011. febr. 28. 17:57
 8/41 A kérdező kommentje:
Mintha az alak körül egy vékony csíkban egy halványfehér fény lett volna, de lehet, hogy az autók fényétől tűnt úgy.
2011. febr. 28. 17:59
 9/41 anonim ***** válasza:

az elmondottakbol en is szellemre asszocialnek..

tortent mar valami hasonlo ezelott veled vagy ez a legelso eset??

2011. febr. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 Willisz ***** válasza:
az árnylény egy negatív lény nem hinném az volt sok mindent nem tudok erről a témárúl de az árnylény szószerint árny tehát árnyék csak ember alakú és hát nem pont jót akar tehát az nem lehetet mert ügye ez ált igaz? mert akkor vagy szellem vagy valami tárgy vagy ilyesmi :S
2011. febr. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!