Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemet láttam? Kérdés...

Szellemet láttam? Kérdés rövid, magyarázat hosszú!

Figyelt kérdés
feküdtem éjjel. teljesen sötét és csend volt, aludni készültem. ám egyszer csak nagyon hangosan és sokat elkezdett kattogni a padló, mintha valaki rálépett volna. ekkor kinyitottam a szemem, és egy fehér fény hírtelen bevillant, robbanásszerűen, és ekkor elkezdett sipolni a fülem elég erősen, és mindkettő. nagyon megijedtem egyből kapcsoltam is fel a villanyt. ez kb. 3-4 hónapja volt, azóta sem tudok rendesen aludni éjszaka. szerintetek mi volt ez?
2011. júl. 24. 12:24
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
64%
Akár angyal is lehetett.
2011. júl. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
33%
biztos álmodtad
2011. júl. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
45%

:D

ha emiatt nem tudsz aludni rendesen meg is érdemled. Ne kulázzál már be egy ilyen semmiségtől. Nemfognak szellemek ijesztgetni. Ha meg még lenne is kiütöd oszt cső.

2011. júl. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
hát olyan volt, mint egy szellem..én hiszek az ilyenekben! és eléggé megijedtem tőle. tudom, reálisan kéne gondolkodnom, de a félelem elsötétíti a fejem.. utolsó, tudom, hogy azt hiszed rohadt vicces vagy, de tájékoztatlak, hogy senki sem röhög, csak te. ez nekem igen komoly téma! ez befolyásolja az alvásomat éjjel, sosem tudom kialudni magam... komoly segítségre lenne szükségem.
2011. júl. 24. 12:40
 5/40 A kérdező kommentje:
bocsánat, az utolsó előttire gondoltam, valahogy az uccsót nem láttam, elnézést.
2011. júl. 24. 12:42
 6/40 anonim ***** válasza:
60%

Első válaszoló vagyok


Látom, sajnos nem veszi komolyan a dolgot a többi hozzászóló.

A leírtakból ítélve nem kizárt az UFO sem, de annyi szinte biztos, hogy komoly a dolog.

2011. júl. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
Írjál privátot! Talán tudok segíteni neked!
2011. júl. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim válasza:
86%
sokaknál előfordul hogy mikor a rem-fázisba esnének alváskor, látomásszerűen átélik egy félelmüket, ilyenkor ébren van az illető, de az agya az álom határán van. ilyenkor gyakori a fülsípolás és hogy tisztán látsz egy olyan dolgot (földönkívüli lényt, szellemet, egyéb), amelytől félsz és ami valójában nincs ott, csak odavetíti az agyat. ez egy létező jelenség, egyeseknél visszatérő is lehet.
2011. júl. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
gömbvillám nem lehetett ? habár lehet hülyeség...
2011. júl. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
Én is hiszek bennük... Még soha nem tapasztaltam semmit, de sikítófrász közbe befosnék az tuti... =S
2011. júl. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!