Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Történt már veletek olyasmi,...

Történt már veletek olyasmi, amire nem találtatok magyarázatot? Elmesélnétek mi volt az?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 21. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
furcsa forrás nélküli fény az ablakomban, furcsa magasan sípoló hang közvetlenül az ablakom alatt, a két esemény között jó pár év van, magyarázatot pedig azért nem találok rá, mert a szobám úgy helyezkedik el, hogy mindentől messze van, más házaktól, riasztótól, lámpától, háztól, mindentől
2011. ápr. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kékes fehéres fény világított be egyszer az ablakomon de szinte az egész szobát bevilágította, szóval nem olyan volt, hogy mintha beszűrődött volna a fény. Mintha felkapcsolták volna a villanyt.

Máskor pedig egy szintén kékes fehéres fény világított be az ajtómon keresztül. Annak is hatalmas fénye volt, de nem tudtam mi az. Hangot nem adott ki.


Továbbá volt még olyan, hogy megnéztem az órát ( most csak példát mondok) és olyan 3 óra körül volt. Aztán párszor pislogtam és 6 óra volt. Az biztos,h ogy nem aludtam el! Ebben 100%ig biztos vagyok.


Fekete elsuhanó árnyékokat láttam. Volt egy olyan, hogy olyan 7 óra fele lehetett télen történt az eset..Felvolt kapcsolva a villany a szobámba és mikor odanéztem a falnál láttam egy emberi alakot bár alacsony volt de úgy tűnt, mintha ember lenne..Majd hirtelen eltűnt.


hirtelen most ennyi jutott eszembe.

2011. ápr. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 BlackSword ***** válasza:
48%
amikor másodjára láttam meg kommentben 404 nevét... A mai napig nem tudom, hogy miért olvastam el... Bár nem csalódtam, mert ugyanakkora badarság volt, mint aminek a név elolvasása után gondoltam...
2011. ápr. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi házunkba van szellem, én is láttam már olyan árnyat mint az egyik válaszoló, nem is egyet. Egyszer sokáig fent voltam nyári szünetbe, és a temetőbe ami kb 50 méterre van a házunktól, egy nagyon erős narancssárga fényű gömb volt. Fogalmam sincs mi lehetett, de rendesen vakított, aztán szép lassan elhalványult és eltűnt. Mielőtt a sok fogyatékos viccelődne, a nap ezután 2 órával kezdett csak el felkelni.
2011. ápr. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értettem, amikor átmentem anal 3-ból... Előtte nap vizsgáztam kvantummechából és egész este piáztunk. Másnap beestem a közintézménybe, büdösen, álmosan és felkészületlenül. Kihúztam egy olyan tételt amiről még nem is hallottam, majd cc fél óra múlva kijöttem egy közepes osztályzattal.
2011. ápr. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 larissa666 ***** válasza:
100%

-halottak napján egy házban piros ruhás alakokat láttam :O

-megidéztem egy szellemet..és elsuhant mellettem vmi,mintha egy fuvallat lett volna

-hangokat hallottam...

2011. ápr. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!