Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha felnézek az égre majdnem...

Ha felnézek az égre majdnem átlátszó pöttyöket látok. Rengeteget meg az iskolás időmből tanult baktériumokhoz hasonló kis valamiket. Ez az emberi szem miatt van? Vagyis mindenki lát ilyet vagy az én szemem rossz vagy esetleg ez valami plusz adottság?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 19:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én is látok ilyen kis kesze-kusza kicsit fényes kerek valamiket. Szerintem ez normális :)
2011. ápr. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ez normális:) Lehet a vérnyomásodtól, is nekem is amiatt van:)
2011. ápr. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én is látok ilyet, ha a kék égre vagy vakítóan fehér hóra nézek, akkor "csillagokat"látok,szóval, káprázik a szemem, és lebegő szürke foltocskákat is látok gyakran.Ha nem figyelek oda, nem gondolok rá, akkor észre sem veszem.Valóban üvegtesti homály.Rövidlátás fokozhatja ezt a néha idegesítő jelenséget.
2011. ápr. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én is látok, ha a fényre nézek már kicsi korom óta.

Én is baciknak hittem kiskoromban, aztán elmélyítették a biosz tudásunkat, és rájöttem, hogy nem az.

Akkor a porra gyanakodtam :D

2011. ápr. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én is látok ilyen ide oda mozgó fényes csíkokat amik akkor jönnek elő ha megerőltetem magam
2015. máj. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!