Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megtisztítani...

Hogyan tudnám megtisztítani az otthonomat?

Figyelt kérdés
Újjá építettünk egy 1945-ben épült házat. Pár generáció élt már ott. Van aki igen szerencsétlenül. szeretném megtisztítani a házunkat mielőtt beköltözünk. Ötleteljetek kérlek, nagyon kíváncsi vagyok mit tehetnék. Előre is köszönöm.
2011. ápr. 27. 12:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Festés, meszelés, ha lehet csempézés. Minden fennmaradó dolgot lesúrolni, átkenni citromlével. Nemcsak a kosz, hanem a rezgések miatt. Ha minden tiszta, füstölőt égetni, míg úgy érzed. Aztán csengetni minden helyiségben, amíg tiszta lesz a hang. Ez után elhívhatod a papot, vagy a tiszteletest, prédikátort, hogy áldja meg a házat. S tartassz mindjárt egy házavató bulit. Ennyi elég lesz.
2011. ápr. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Pincét, PADLÁST MELLÉKHELYISÉgeket is az utolsó zugig, szögig kitakarítani, meszelni, akár földet cserélni.ott is kifüstölni(gyógynövényekkel) kicsengetni. Amíg érzed, hogy jó érzés ott lenni. A kertet, udvart is járjátok át, ahol rossz érzés, azt a bokrot, fát kivághatjátok, vagy a gyepet ásd ki, alakítsd át.Ültesd be! A pap ezt is áldja meg!
2011. ápr. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%

Nagyon sokat segít a megújulásban az a kedvelt feng-shui módszer is, ha egy tálban kristálytiszta vizet kiteszel a napra pár órára, magába szívja a jó energiákat, a napfényt és ezzel a vízzel ha már minden tisztítást elvégeztél, utolsó fázisként moss le mindent még a padlót is és hagyd, hogy az otthonod magába szívja a vízből az energiát.

szerintem, még azok is szívesen alkalmazzák, akik nem hisznek benne, mert olyan jól hangzik :)

2011. ápr. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
.... és minden helyiségben gyújts meg egy szál gyertyát, hagyd, hogy leégjen magától. (Majd látni fogod, ahogy egy idő után felfelé nyúlik a láng, hosszú ideig azon a magasságon ég. Később, ha lentebb is megy, de még mindig nagyobb marad, mint akkor volt, amikor meggyújtottad!)
2011. ápr. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Gyújts gyertyát és imádkozz
2011. ápr. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A zsájafüstölö is segíthet.
2011. ápr. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

hozzafüzes az elöttem szolokhoz:


a feng shui modszer akkor hoz eredmenyt (amennyire en hallottam), ha a lakasban/hazban kinyitjak az ablakokat, es ilyen modon csengetik körbe a szobakat/helyisegeket szelcsengövel.


A füstölö pedig zart ablaknal hasznos, ugy tisztitja meg a helyisegeket a rossz energiaktol. Vagy en tudom rosszul?


Gondolom, a kerdezö valamifele rossz energia elleni tisztitasrol akart ötleteket, es ehhez fontos az energianak kellökeppen "aramlani", amit az ajtok, ablakok kinyitasaval lehet elerni.


En ugy hallottam a citromos füstölö vagy illo olajos parologtatas hozza a leghamarabb az otthon megtisztitasat.

2011. ápr. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nálam lelkek elküldésénél az használt, hogy egy fehér gyertyát/mécsest teljesen elégettem, és közbe meggyújtottam egy tömjén füstölőt. Amikor mindkettő leégett, kihuzatoltam a szobában.
2011. ápr. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
Seprű, porszívó, felmosórongy manapság már smafu?
2011. máj. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!