Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Veletek már volt ilyen?

Veletek már volt ilyen?

Figyelt kérdés
Az előbb egy 5 perce csörgött a vezetékes. Felvettem és nem szólt bele senki. Mondtam, hogy "haló" és azután megszólalt egy nagyon ijesztő zene. Mint valami horror filmben. Szerintem szívattak, de nem tudom, mert nagyon élesen hallottam a zenét. És a telefonunk már nagyon régi és a hangokat nem adja ki normálisan. Nagyon megijedtem, annyira h gyors lecsaptam a telefont.
2011. ápr. 27. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem csak valaki szórakozott :)

Miért,mire számítasz?Hívás a túlvilágról?:D

2011. ápr. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem dehogy:) csak egy kicsit megijedtem. ijesztő volt. mint egy horrorfilmben. de nagyon élesen hallatszódott:D
2011. ápr. 27. 16:07
 3/6 anonim válasza:
épp most raktam le a mai 3. olyan hívást, ahol senki nem szólt bele a kagylóba. nekem nem ijesztő, inkább idegesítő...
2011. ápr. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
pár éve nálunk is csörgött a telefon, felvettem, nem szólt bele senki, majd hirtelen ilyen nagyon furcsa hangon szólt bele valaki vagy valami, azonnal lecsaptam úgy megijedtem :S, mostanában minket is hívogatnak anélkül, hogy beleszólnának, de inkább attól félek, hogy ki akarnak minket rabolni :S
2011. ápr. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most megy a mozikban a SIKOLY 4. Biztos a haverjaid látták és most ugratnak
2011. ápr. 28. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:D nem a haverjaim nem szoktak ilyennek ugratni:) de tök ijesztő volt. most már csak nevetek rajta
2011. ápr. 28. 16:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!