Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy érhetném el, hogy egy...

Hogy érhetném el, hogy egy adott ember rám gondoljon vagy velem álmodjon?

Figyelt kérdés

Igazából egész nap egy adott emberre gondolok,és már kórosan vele álmodok minden nap.Fel is riadtam egyszer,visszaaludtam és újra benne volt,ennek már vagy 5 napja és azóta is minden álmomba szerepel,ami megpecsételi a napomat és rossz kedvem lesz:( (friss szakítás,nem beszélünk már)

Hogyan tudnám valahogy "magamat" az ő álmába rakni,hogy én is megjelenjek nála,ill. sokszor jussak eszébe?Lehet,hogy hülyeség,de nekem fontos:)


2011. ápr. 30. 08:44
 1/8 anonim ***** válasza:
sehogy. ez tényleg hülyeség. de emiatt nem kell aggódnod, ha komoly kapcsolat volt és sokat jelentettél neki akkor ő is ugyan ebben az állapotban lehet most
2011. ápr. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elalvas elott kuldjel Neki sm-t, kerd meg, hogy Rolad almodjon!
2011. ápr. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Miért akarod, hogy Neki is rossz legyen?

Inkább azzal törödnél hogyan lehetne Neked jobb.

2011. ápr. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
sosem értettem hogy miért kell olyat válaszolni aminek köze nincs a kérdéshez..
2011. ápr. 30. 11:31
 5/8 BlackSword ***** válasza:

Szerintem is inkább zárd le a múltat... Ne azt akard, hogy ő is veled álmodjon, hanem azt, hogy te sem vele... Mivel az úgy is kivitelezhetetlen, hogy belerakd magad az ő álmaiba... Zárd le és lépj tovább, mert az amit nem zárnak le a megfelelő helyen és időben, az örökre lezáratlan is marad...

Ne tartsd magadban életben a fájdalmat, mert azzal csak magadnak ártasz...

És írhatod nyugodtan, hogy ilyen, meg olyan hitetlen ember vagyok, meg mi az anyámért írok, de nézz őszintén magadba... Aki most leír egy módszert (ami egyébként légből kapott humbug) az végkép nem lesz segítség, mert csak belelovalod magad, és csak a fájdalmat tartanád életben magadban...

2011. ápr. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem is inkább az elengedésen dolgozz. ha nagyon nem megy, akkor meg mondogasd ezt: Szeretlek, kérlek, bocsáss meg, sajnálom, köszönöm. hoponopo, vagy valami hasonló a neve, nem emlékszem.
2011. ápr. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
de lehet csak az bonyolult :D meg lehetetlen szinte :D én pl az öcsémen bosszút akartam állni az öcsémen (XD) és a fülébe súgtam h bűntudata legyen és sikerült >.< csak ez szinte lehetetlen a te esetedben :P
2011. máj. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 BlackSword ***** válasza:

Köccemacce!!!


Ne bátorítsd már a butaságra, mert ezzel is csak magának fog ártani... Aztán az is a Te hibád lesz...

2011. máj. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!