Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek van ebben valami,...

Szerintetek van ebben valami, vagy ez nem létezhet?

Figyelt kérdés

Arról érdekelne a véleményetek, hogy még régebben a tv-ben volt egy olyan téma, hogy az ember 7 évente változik. Tehát pl. 14., vagy 21. évében lép valaki, akkor onnantól a következtő 7 éve más lesz. Nem tudom, hogy nektek van-e vmilyen tapasztalatotok, pl. hogy amikor 21, 28 és így tovább lettél, akkor éreztetek-e változást, ha igen miként, rossz vagy jó volt az a változás? Vagy ez is csak egy ezoterikus kitaláció?:)

Köszi a válaszokat!


2011. máj. 2. 10:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
70%
nem hiszem hogy CSAK 7 évente változna az ember.. gondolj bele.. 14-től 20-ig ugyanolyan vagy?? ilyen a világon nincs..változik a hozzáállásod, véleményed, a tested minden..de nem 7évente..
2011. máj. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
70%
Én nem éreztem semmilyen változást.
2011. máj. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
70%
A pontosan 7 évben nem biztos, hogy hiszek. Abban viszont igen, hogy időről időre változunk. Más lesz az érdeklődési körünk, változnak a szokásaink, még a kinézetünk is.
2011. máj. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 napietus válasza:
54%
14 évesen lettem középiskolás, 21 évesen utolsó éves a főiskolán (egybe akkor kezdetm dolgozni), és 28 évesen mentem férjhez :)
2011. máj. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ez butaság,az ember folyamatosan változik,tapasztal hol pozítivan hol negatívan!Szerintem ez csak egy kitaláció,ahogyan ezt te is leírtad!
2011. máj. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 napietus válasza:
27%
ja, ezek a változások szükségszerűen alakítanak minket. aki ezt kitalálta semmi mást nem tett, csak megnézte az átlagos adatokat az ember pályájával/életútjával kapcsolatban.
2011. máj. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 napietus válasza:
27%
még annyit, hogy valószínűleg Amerikában találták ki, ahol 21 év a nagykorúság korhatára. szóval ez statisztika, ennyi.
2011. máj. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

értem:) köszi a válaszokat! csak annyit mindent hallani már...7 éves ciklusnak nevezik ezt ha jól tudom...de lehet, hogy nincs alapja...neten nem nagyon találtam sok infot róla, hogy ez a "változás" mit is jelent pontosan:D

szívesen várom még a válaszokat:)

2011. máj. 2. 10:13
 9/24 anonim ***** válasza:
70%

Holnapután megmondom, hogy lesz-e valami a 21-gyel ;)

A 14-et kórházban töltöttem, szóval azt annyira nem tudom, idegen környezet...

2011. máj. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
67%

Ezt régen én is hallottam, és ha jobban átgondoljuk tényleg a főbb események 7 évente változnak.

7 évesen iskolába mész (kb)

14 évesen új iskola, valamint jön a pubertás

21 évesen kezdesz megkomolyodni

28 évesen már tényleg felnőtt vagy, akár családod is van.

Lehet benne valami, persze azért változunk a 7 év közben is.

De állítólag még a szervezetünk is változik 7 évente. Erre van is egy idézőjeles bizonyítékom. Anyukám csak gyógyszerekkel tudott teherbe esni velem, mert 11év próbálkozás után sem lett terhes. 28 éves volt, mikor megszülettem. Ezután azt mondták neki az orvosok, hogy nem kell védekeznie gyógyszerek nélkül biztos, hogy soha nem fog teherbe esni. És lám eltelt 7 év, terhes lett húgommal. Így őt 35 évesen szülte. Igazából nincs rá magyarázat, hogy azelőtt, mért nem sikerült.

Szerintem igenis van benne valami.

2011. máj. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!