Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan adjam el a lelkem az...

Hogyan adjam el a lelkem az ördögnek egy barátnőért?

Figyelt kérdés

Sajnos sehogy sem jön össze semmi a lányoknál, ezért ehhez kell folyamodnom.

Tudom, hogy ez esetben halálom után a pokolba kell mennem, de nagyon magányos vagyok. És akkor már valami nagyon szépet és kedveset kérek tőle.


2011. máj. 10. 14:42
1 2 3 4
 11/36 anonim válasza:
23%
"nehogy bármely módon kapcsolatba lépj az ördöggel" XD oh my god..
2011. máj. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
Amúgy vicces, ha már eladod/próbálod a lelked akkor miért nem valami jobbat, többet kérsz? Amitől a barátnő már könnyen jön. (pénz,szépség,csábítás stb)
2011. máj. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
Az ördögnek nem lehet így eladni a lelked! Többnyira azért, mert akik ilyenre vetemednének, azoknak a lelke már rég az ördögé, max. csak nem tudnak róla...
2011. máj. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:

"Amúgy vicces, ha már eladod/próbálod a lelked akkor miért nem valami jobbat, többet kérsz? Amitől a barátnő már könnyen jön. (pénz,szépség,csábítás stb)"


Mert ezeket könnyen megtudom szerezni.

2011. máj. 10. 16:31
 15/36 anonim ***** válasza:

Semmi esetre ne próbáld meg, mert nem ér annyit, mivel hamar véget ér a földi élet és utána az örökkévalóságig szenvedni fogsz. De lehet hogy a lány sem éri meg mert nem jó vlele, csak kívűlről tűnik jónak.


Egyébként lelkünk istené, úgysem tudod eladni ez csak a mesekönyvekben van :D

2011. máj. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:

"majd ha egyszer lesz bnőd rájössz hogy vannak sokkal rosszabb dolgok is az ördögnél"


ott a pont!

2011. máj. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
Igen, van rosszabb dolog nála: az életfogytig tartó magány.
2011. máj. 10. 17:41
 18/36 anonim ***** válasza:

Szerintem dolgozzunk a 666 válaszon a srác érdekében.


Utolsó kijelentésed amúgy mire alapozod? Volt már barátnőd?

2011. máj. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 Killgun ***** válasza:
Meg ne próbáld!Használd ki,hogy semmi nincs megírva!Az érzelmek befolyásolják a sorsod.Nem veszed észre,hogy ha negatívan állsz valamihez,negatív a végeredmény?Ajánlom figyelmedbe "Az erő" c. könyvet,vagy "A vonzás hatalma" c. könyvet.Nem olvastam még,de azt hallottam ilyesmiről is van szó benne,hogyan tedd jobbá az életed.Ne add fel és megkapod a jutalmad a kitartásért!
2011. máj. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
Amikor pozitívan áltam hozzá, akkor sem volt semmi. Legszívesebben megszabadulnék a társ iránti vágyaimtól és magányosan élném le az életemet. De ez sem sikerül.
2011. máj. 10. 19:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!