Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehet koztunk kituno szerelmi...

Lehet koztunk kituno szerelmi kapcsolat? Vagy milyen mas?

Figyelt kérdés

Szammisztika alapjan csaladtagjaim, ismeroseim eredmenyeirol megdobbentoen valosaggal harmonikus leirasokat talaltam.


Nem birtam ki hogy ne irjam be egy szamomra kulonosen vonzo ismeros holgy adatait. Amik alapjan szamol a szammisztika kalkulator: szuletesi evszam, nev


ez alapjan: nevszam, sorsszam, szemelyisegszam, szivszamot fejt ki es irja le reszletesen annak tulajdonsagait.


A holgy: nev szama: anyame, sorsszama batyame, szemelyisegszama enyem, szivszama hugome. Nekem ez felettebb kulonos. Paradox viszont, hogy csillagjegyunk homlokegyenest kulonbozo.


2011. máj. 12. 07:51
 1/2 A kérdező kommentje:

Csillagjegyunk enyem anyame, ove apame. Nekik sajnos nem tul szeretteljes a hazassaguk.


Az oldal egyebkent: [link]


Ajanlom szkeptikusoknak is! Dobbenetes!

2011. máj. 12. 07:55
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez tényleg nagyon jó, kb. minden igaz, amit leír velem kapcsolatban és a barátaimmal kapcsolatban is...
2011. máj. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!