Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van bármilyen ezoterikus...

Van bármilyen ezoterikus módszer, ami képes azt megmondani, hogy egy kapcsolat menthető-e még? Értd: összeillünk-e?

Figyelt kérdés

A kétségbeesésem íratja velem a kérdést. Megismertem valakt, akivel úgy éreztem, mintha egymásnak teremtettek volna bennünket. Kimondtuk a másik gondolatait, mikor a jövőképéről beszélt, mintha magamat hallottam volna, a levegő forrt közöttünk stb. stb. Aztán magyarázat nélkül elhagyyott.

Őt megismerni olyan volt, mintha valami külső nagy hatalom rendelt volna minket egymásnak.

S most nem tudom, hogy reménykedjek és várjak rá, vagy próbáljak végre túllépni rajta. Amióta elhagyott, képteeln vagyok a mindennapi feladataimat ellátni.

Az a baj, hogy úgy érzem, nekünk együtt KELL lennünk, emiatt nem tudok túllépni rajta. Ha megkaapnám a nemleges választ, már az is sokat segítene.

:(


2011. jún. 5. 01:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
el kell hogy keserítselek: az ezotéria hülyeség, azok az emberek találták ki, és használják akik nem bírják felfogni hogy-hogyan működnek a tudományok...
2011. jún. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Higgyj nekem, nincsen 4 Ezt neked kell érezned !
2011. jún. 5. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
ha "valami külső nagy hatalom, rendelt volna benneteket egymásnak" akkor nem hagyhatott volna el. egy kapcsolat 2 ember együttes akaratából jön létre és marad fenn.egyedül nem megy. ha ő már nem akarja ezt a kapcsolatot, akkor túl sok teendőd nem maradt.legfeljebb annyi, hogy magadban lezárod, megsiratod és így nyitottá válhatsz egy új kapcsolatra, amiben remélhetőleg boldogabb leszel.
2011. jún. 5. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%

"ha "valami külső nagy hatalom, rendelt volna benneteket egymásnak" akkor nem hagyhatott volna el."


Ez nem igaz. Az, hogy valkik egymáséi, nem abbol simerszik meg, hogy minden siman megy. Sőt. Mindig sok a nehezseg benne, és sok életfeladatot old meg az ember a hozzá való ragaszkodás révén - pont ez az ismérve.

Ami 6 honapnal tovabb foglalkoztatja az embert szenvedelyesen, az mindig kulso "hatalom" "műve", nem az EGO-é.

2011. jún. 5. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Vannak erre modszerek, de hidd el, csak arra jok a nemleges válaszaik is, hogy makacsul még biztosabb légy a SAJAT észlelésedben. :D Amikor az ember ilyen biztosan tud valamit, akkor az ugy van. Korabban volt ilyen hatarozott mindenttudásod általad nem tudhato dolgok tekintetében?
2011. jún. 5. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%

Ha neki is mondtad,hogy "egy külső nagyhatalom" hozott össze benneteke,takkor ne csodálkozz,hogy szó nélkül elhagyott! Normálisan gondolkodó férfi nem babonákban hívő társat akar magának.

Tudatosítsd magadban,hogy ez a babonás hit az oka a szakításnak,és a következő kapcsolatodba ne magyarázz be külső nagyhatalmat.

2011. jún. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Tom Benko ***** válasza:
Nincs. Sőt, másmilyen sincsen.
2011. jún. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 BlackSword ***** válasza:
10%
Nincs... Az emberek életében semmilyen felsőbb hatalom nem avatkozik bele... Többek között azért, mert ilyen felsőbb hatalom nem létezik... A teremtés koronája a cselekvő, és gondolkodó önálló ember... Szóval van még hová fejlődnöd!!! Mondjuk mindenkinek van...
2011. jún. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Won ***** válasza:

Szia! A többiekkel ellentétben én komolyan szeretnék neked segíteni. Jó ideje foglalkozom az ezotériával, azon belül a mágiával. Na szóval:

Igen több módszer is létezik, az ezotéria tárháza kimeríthetetlen, csak a HIT a nagyon fontos. Gondolom hallottál már a Tarot-ról, melynek számtalan típusa ismert, s mind alkalmas az ilyen kérdések megválaszolására. Evvel a módszerrel még a karmikus kapcsolat is meghatározható, ha esetetekben erről van szó.

Az asztrológia, vagy a számmisztika szintén remek segítséget nyújthat. Ha a válasz véletlen nem(de reméljük nem az!) akkor is van megoldás. Mágia ilyen eseteben nyújt segítséget, ha materiálisan már nem sikerülhet. Rengeteg szerelmi varázslat ismert mágikus körökben. Bár a fehér mágia szabályai szerint más tudatának ily módú manipulálása nem megengedett, ha ez ellen vétünk háromszorosan fizetünk. Jelen esetben háromszorosan fogod őt szeretni, s sajnos a féltékenységed is megnő. Viszont vannak olyan varázslatok, amellyel a szerelmet, vagy a tökéletes társat lehet az életedbe bevonzani. S ha úgy érzed Ő a tökéletes, talán Őt sikerül bevonzani. Ha a karma így rendelte, akkor összetartoztok. Lehetséges, hogy rontás áldozataivá váltatok, s ezért hagyott mégis el!!

Nyugodtan írj e-mailt, ha még segítségre van szükséged(zzzzoooolllliiii@freemail.hu).

Ne hallgass olyanokra, akik nem hisznek,s csak hülyeségeket írnak!


Üdvözlettel: Won

2011. jún. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy jó manipulátor az embered. Mindent úgy mondott, ahogy hallani akartad, azt mondta, amit hallani akartál. És mégis lelépett. Szerintem jobb Neked nélküle. Próbálj tovább lépni inkább. Nem lesz egyszerű, de megéri.
2011. jún. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!