Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Üldözi rajtam kívül valakit a...

Üldözi rajtam kívül valakit a csillagjegye?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Komolyan ez már szinte hihetetlen.Valakit megismerek, az rögtön megbélyegez.Akárhová beírom ,a googleba, és már olvashatom is, hogy én "megbízhatatlan vagyok, megcsalom a párom.A sex nem érdekel, csak a kíváncsiság hajt."Ja, de azért "szellemes, humoros" vagyok, csak éppen meneküljön tőlem min den nő, még mielőtt belémszeretne.

Ezúton is köszönöm az általánosítást, és komolyan gondolkodom, hogy átkellene iratnom valahogy a születési anyakönyvemet....

Ja, ikrek férfi vagyok.


2011. máj. 15. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
és hány éves vagy kedves ikrek? :)
2011. máj. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

érdekesén nem suoktam a gugliba beirni a születési dátumom.

Szerintem ha nem keresnél hülyeségeket,akkor nem találnál hülyeségeket.

2011. máj. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ismerkedj pl normális emberekkel, ne olyanokkal akiknek első dolguk a csillagjegyednek utánanézni... Hallod, én a fél családomról se tudom ki milyen csillagjegy, nem is érdekel...
2011. máj. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Érdekes, engem senki se ítélt még meg a csillagjegyem alapján, pedig a közelebbi ismerőseim tudják, mi az. A többségüket nem érdekli, a maradék szerint nem passzol rám, legalábbis nem jobban, mint a tizenkettőből akármelyik. :D Értelemszerűen.
2011. máj. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Elég érdekes ismerőseid lehetnek.

Én ugyan mindig megnézem a kiszemelt csillagjegyét, de csak érdekességként, soha eszembe nem jutna megbélyegezni valakit emiatt...

2011. máj. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tudjuk, hogy mindig megcsalod, kár hárítani. Inkább szégyellnéd magad... A horoszkóp sosem téved.


:DDDD

2011. máj. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ikrek lány vagyok, ugyanez a problémám. Elég sok gondot is okoz, főleg, ha olvasom, hogy elvileg én egy érzelemmentes valaki vagyok, aki agyoncsalja a párját a fél világgal... ami rohadtul nincs így, ráadásul mondja meg az összes asztrofirkász, vajon amikor szenved az ember, mint az állat, az nem a mély érzelmek miatt van? Ha elhagy valaki, akkor röhögnöm kéne és továbbmenni? Hát, lehet ezt kéne, de én képtelen vagyok rá:S ráadásul mindig is lehetett rám számítani, csak talán "nem mernek"? :S
2011. máj. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!