Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehet velem? Úgy érzem...

Mi lehet velem? Úgy érzem mintha valami rontás lenne rajtam mostanában. Nem sikerül semmi, illetve elég rossz irányba fordult az életem, főleg az anyagiak terén.

Figyelt kérdés

Folyamatosan kiadásokra kényszerülök, pl: elromlott a kerékpárom és nem tudok hozzá venni alkatrészt már hetek óta. Emiatt bkv-val kell hogy munkába járjak ami napi kiadás.Most, hogy vettem heti jegyet- bízva abban, hogy lesz kerékpáralkatrész- a főnököm adott egy kerékpárt, tehát a jegyet ki is dobhatom. Ma pumpáltam a hátsó kereket és kirepült a szelep, tehát vehetek egy új belsőt ha a boltban nem kapok.:(((

Ez az egész másfél hete kezdődött de már kezdek kétségbe esni, mert nem látom a kiutat.


2011. jún. 12. 17:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%
lehet rontás.Küldtem e-mail.t Remélem segit.
2011. jún. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
9%
Ha az sem jön be ,akkor telejosda (EZO-TV), és olyat hívj aki rontást letudja venni! ÉS 80%os az ottani jósok. Nem fogsz csalódni.
2011. jún. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%

Hogy lehet ilyen középkori babonákban hinni? A telejósda pedig csak egy szélhámosság!

Mindenkinek az életében vannak rosszabb napokj. Nem keseregni kell,hanem bízni abban,hogy minden jobb lesz.

Elromlott a kerékpárod,néháyn nap múlva a főnöködtől kaptál egyet. ?i ez,ha nem szerencse?

Me babonákban higgy,hanem tegyél meg mindent a saját érdekedben.

2011. jún. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem adtad kölcsön a bringádat valakinek, és most cserébe ezt kaptad a sorstól.
2011. jún. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
én jópénzért elkötöm a rontást!
2011. jún. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Tom Benko ***** válasza:
38%
Kicsit feltorlódtak a negatív élmények. Olyan, hogy rontás, nincsen. Nekünk is volt ilyen időszakunk (illetve megint kezdődik egy), de ahelyett, hogy mindenféle kókler csalóhoz rohangáltunk volna (pedig nekünk is ajánlottak), végiggondoltuk a dolgokat, rendszereztünk és túljutottunk rajta. Kétségbeesni majd akkor fogsz, ha kóklerekben bízol (telejósda, ezotévé, társaik), és kiderül, hogy amíg rájuk szórtad a pénzed, egy csomó lehetőséget elszalasztottál.
2011. jún. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
aki elment joshoz és rossz tapasztalata volt ,megértem, de aki ezo-tv-t nem probálta ,nem értem miért nyilatkozik! Tapasztalatokból kell nyilatkozni!
2011. jún. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Kristalykid az első válaszaidból azt hittem poénkodsz, de az utolsóból rájöttem, hogy nem. Döbbenetes.
2011. jún. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Tom Benko-nak igaza van.

Olyan, hogy rontás nincs. Önsorsrontás van, de azt Te idézed elő magadnak, bár ez nem az.

Csak szerencsétlenebb dolgok történetek Veled, ennek nincsen oka. Ha meg ígyis rossz az anyagi helyzeted, szerintem ne verd el a pénzed ezotv-re meg egyéb ilyen felesleges kiadásokra

2011. jún. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Tom Benko ***** válasza:
Talán mert tanult egy kis fizikát.
2011. jún. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!