Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Magyarországon él megvilágosod...

SpiderWeb kérdése:

Magyarországon él megvilágosodott ember?

Figyelt kérdés
Jó pár megvilágosodott emberről tudok. De engem az érdekel, hogy Magyarországról tud-e bárki egyet? Aki hülyeségnek tartja ezt az egészet és leszólja az kérem ne írjon. Köszönöm!
2011. jún. 15. 21:38
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
58%

Biztos ,hogy él.És a legtöbb megvilágosodott ember nem szereti a nyilvánosságot.

De akit tudok ,hogy megvilágosodott az A.J Krisztián. Nagyon jó a könyvei!

2011. jún. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
58%
Jó magam is szeretném elérni, de sajnos eddig nem jártam sikerrel. Mindenesetre érdekes kérdés.
2011. jún. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 Tom Benko ***** válasza:
70%
Mit értesz megvilágosodott alatt?
2011. jún. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
58%
igen van. de soha se fogja beismerni.
2011. jún. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Én is törekszem rá, hogy elérjem. Azt mondják el lehet érni egyedül is és egy megvilágosodott mesterrel is. Nekem egyedül eddig nem ment, ezért keresek valakit, aki tudna segíteni. Bár voltam már úgynevezett megvilágosodott ember előtt, de sajnos semmi hatást nem tett rám. Talán nem voltam elég fogékony vagy csaló volt, nem tudom. De szeretnék találni olyat, aki tényleg tud segíteni, hogy túllépjek az illúziókon.
2011. jún. 15. 22:07
 6/32 A kérdező kommentje:
Nem baj, ha nem ismeri be. Vannak bizonyos ismertető jelek. Pl. mély nyugalom és könnyedség ami átjárja meg ilyesmik. Megvilágosodott alatt azt értem, hogy olyan ember, aki nem azzal azonosítja magát, ami kialakult benne a családi, társadalmi nevelések miatt, tehát nem azonosítja magát fogalmakkal, gondolatokkal tárgyakkal, mert látja egy mélyebb, igazabb valóság létezését és át is éli azt.
2011. jún. 15. 22:10
 7/32 Tom Benko ***** válasza:
100%
Vigyázz, ez igen jól illeszkedik a szociopatákra is!
2011. jún. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

A fiatal harcos odaállt a kardforgatásban is járatos zen-mester elé.

- Mester, fogadj a tanítványaid közé! Nagy harcos, és a Zen értője akarok lenni. Bármit megteszek, csak annyit árulj el, meddig fog tartani az okításom.

- Tíz évig - hangzott a válasz.

- Tíz évig? - hökkent meg a fiatal harcos. - Ez túl sok. Mester, meddig fog tartani az okításom akkor, ha naponta tizenkét órán át dolgozom?

- Húsz évig.

2011. jún. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
91%
Egyedül nem lehet ha van körülötted zaj! 3 hónap alatt meglehet, de egyedül kell élned mondjuk egy erdőben vagy a semmi közepén.Viszel sok konzervet,meg amit erdőben találsz azt eszel vagy mindenből jol be spájzolsz. Elektronika ne legyen. Rázós ora z lehet. Ez nagyon hatásos! Első kommentelő voltam.
2011. jún. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
72%
22:22 te most egy erdei gombázásra utalgatsz?
2011. jún. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!