Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tényleg meg van írva a sorsom?

Tényleg meg van írva a sorsom?

Figyelt kérdés
a 19. nőklapjában olvastam erről.. és nem hagy nyugodni.. tényleg meg van írva a sorsom, és aszerint kell cselekednem?? tu valaki vmi bővbbet erről?? hisztek ebben? még csak 16 éves vagyok, de nagyon érdekel..
2011. máj. 21. 20:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem hiszünk. Tanuljál inkább szabadidődben az ezen való töprengés helyett (rád férne), vagy keress valami (értelmes) hobbit.
2011. máj. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Alap, a Nők Lapja mindig is híres volt a nagy igazságairól... :D
2011. máj. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
oOOohh..:)) hát nagyon köszönöm az eddigi válaszaitokat, de csak mellékesen mondom, hogy eleget tanulok én, simán belefér, hogy ezen töprengjek.. de köszönöm, hogy megosztottad velem a véleményed...:)
2011. máj. 21. 20:39
 4/20 anonim válasza:

lehetséges.

De vannak terveink és váratlan fordulat pontok az életünkben.Sokszor pedig a sors váratlan fordulatai.

2011. máj. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Marhaság. Nyugi a sorsod olyan amiennek te teszed. ÉS a hobbi alatt nem a tanulást értettük.
2011. máj. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Én se értem, a sok szkeptikus miért akarja mások idejét beosztani állandóan. Miért kell folyton megszabni hogy inkább tanuljon vagy ilyesmi?!

Mindenki abban hisz amiben szeretne. Pont ma írtam egy másik kérdéshez ezzel kapcsolatban, de kénytelen vagyok önmagamat ismételni. Én nem hiszek a sorsban, mert ha hinnék akkor azzal azt állítom, hogy pl aki hajléktalan, vagy alkoholista, netán tömeg gyilkos, annak eredendően ez lenne a sorsa?! Ezt nem akarom elhinni, hogy valaki ezzel a sorssal születik meg. Talán lehet, hogy van valamiféle vezérfonala az életünknek ami rajtunk áll, hogy követjük-e vagy sem.


Selena

2011. máj. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:

Lehet van benne valami, velem is volt olyan hogy... néha komolyan hiszem hogy ennek kellett történnie. És igen, visszajelzéseket is kapunk hogy törődjünk másokkal .... és ez halált jelentett. 1 apám öccse, ivott, átbaszta a mamám fejét, oka volt hogy meg kellett halnia, semmit nem csinált az életben, így a halála után a mamámék is azt csinálhattak amit akartak nem kell pelenkázni stb... a többi 2 kamionbaleset. De sajna apám még mindig nem veszi észre...


18f

2011. máj. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Hát ha az én dolgom volna a sorsírás, nem hiszem, hogy szívesen írnám meg részletesen másodpercenként akárhányszáz ember életútját...
2011. máj. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
ne hallgass az elsőre, sokkal fontosabb hogy töprengj a dolgokon, mint az, hogy csak tanulj, és elfogadj mindent úgy, ahogy mondják.
2011. máj. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
te írod meg a sorsodat
2011. máj. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!