Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Rossz úton járok? Valójában...

Rossz úton járok? Valójában mi a sorsom?

Figyelt kérdés

23 éves nő vagyok, 18 éves korom óta dolgoztam, egész idén júniusig, szóval van öt év munkaviszonyom. Ebben az időszakban a szerelmi életem nem volt rendben, nem volt normális srác az életemben, csak ideig-óráig.

Idén áprilisban megismertem a jelenlegi párom, és tudtam, és ő is tudta, hogy ez más. Május elején összeköltöztünk.

Június elején lejárt a szerződésem, elbocsátottak.

Azóta minden lehetőséget megragadok, hogy állást találjak, mégsem sikerül.

Nem túlzás, de már vagy 50 helyre jelentkeztem, sehova nem kellek, az önéletrajzom mindenhol ott van.

Nos a szerelmi életem rendben, de a munka az egyáltalán nem.

Mindenhol falakba ütközöm.

Olvastam valami olyasmiről, hogyha valaki nem a kijelölt útján megy, akkor mindig falakba fog ütközni.

Vajon mikor dönthettem rosszul?

Valaki tudna segíteni, valaki tud ehhez hozzáértőt?

Most esett meg velem mai nap, hogy 2 hete jelentkeztem egy munkahelyre. Tesztíráson átmentem, első állásinterjú után behívtak a másodikra. A második interjún is megfeleltem.

35 emberből végül maradtunk 8-an, azt ígérték, kezdhetünk hamarosan, és ma hívtak, hogy fogalmuk sincs, mikor lesz kezdés, ha akarunk, nézzünk másik munkahelyet vagy várjunk erre.

Valaki ismer olyan személyt, aki ilyen sors dolgokkal foglalkozik?


2011. aug. 30. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindig mindent megkapsz a megfelelő helyen és a megfelelő időben. Jóból is, rosszból is. A válasz megvan, mielőtt a kérdést felteszed. (Mindig a válasz van meg előbb, azért tudod megfogalmazni a kérdést)Tökéletes élethelyzet nincs, ha valamit kapsz, valamit elveszítesz ugyanakkor. Egyensúlynak kell lenni. Ha jár neked az a munka megkapod, ha nem nem. Ölellek.
2011. aug. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs összefüggés, csak a csalódottság miatt gondolod ezt. Én is voltam már így. Teszt iq, pszichológiai ok. Interjúk ok. Aztán mégsem kellettem. A vezető nem akart felvenni olyan személyt, aki vezető típus - mint később kiderült.
2011. aug. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem csak te nem találsz munkát, még a 6 diplomás fiatal egyedek sem..szóval talán nem a sors, de az is lehet hogy tényleg mást kéne csinálnod, szerintem nézz mélyen magadba, és kérdezd meg magadtól hogy : mit szeretnél valójában?
2011. aug. 31. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!