Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lelkifurdalásom van! Mit tegyek?

Lelkifurdalásom van! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma a temetőben voltam az egyik rokonom sírjánál, és megláttam egy keresztet az egyik sír felett, ami egy kicsit ferdén állt, meg akartam igazítani, de sajnos beletörtem a földbe!!! Bocsánatot kértem, de még mindig lelkiismeretfurdalásom van! Szerintetek haragszik rám az, aki ott nyugszik? Mit tehetnék? 14/L
2011. máj. 27. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
ha ezért berágna, akkor el se tudom képzelni mit szólt volna a hamvasztáshoz:D
2011. máj. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem .Ez csak filmekben van. Halottakat már nem érdeklik ,hogy látogatjátok vagy sem. Vagy mit visznek a sírra. Ők ár máshol vannak. Vagy továbbléptek vagy nem. Ne félj ez nem számít,és hidd el ők is röhögnek az emberen h ilyeneken rágodol.
2011. máj. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem haragszik, hiszen nem akartál rosszat. Esetleg, ha ez megnyugtatna, vigyél egy szál virágot legközelebb a sírjára. Amúgy meg örülj neki, hogy lelkiismeretfurdalásod van, mert ez mutatja, hogy van lelked.
2011. máj. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Elképzelhető hogy rád ragadt egy két szellem atemetőben látván hogy mit tettél. Na én ezért nem megyek sohasem temetőbe !
2011. máj. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem haragszik. A holtakat már tényleg nem érdekli mi történik itt a földön, pláne nem a minden emberi érzéstől mentesen legyártott, tucat fakereszt sorsa.

Egy holtnak egyetlen kapcsolata e világgal hogy van még ember aki gondol rá. Ezt ne felejtsd.

2011. máj. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nem haragszik. Te haragszol magadra, azt érzed.


De a lelkiismeretfurdalással tenni kéne ám!

-mondd el a megfelelő felnőttnek, aki tud segíteni, jót akartál, de nem sikerült - ő majd segít, hogy javítsátok meg a keresztet a síron, vagy hogy legyen rendbetéve.

2011. máj. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha ez könnyít a lelkeden, vegyél neki egy másikat.
2011. máj. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tényleg nem tehetsz mást, minthogy az anyagiakban elintézed, mert ha ennyire nyomja a lelked, az azt jelenti, hogy lelkiekben már lerendezted. Szerintem pedig becsületes dolog volt tőled, hogy jót akartál tenni! Ezt nevezik felebarátságnak. Jó dolog, ha egy idegen előtt is ilyen formába le tudod róni a tiszteletet!

Szép napot: BG15/F

2011. jún. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!