Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam neki? Lelkifurdaláso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki? Lelkifurdalásom van. Félek elmondani, de mi van ha mástól tudja meg? .

Figyelt kérdés

Tegnap voltam apummal tesómmal meg a barátjával "bulizni"

Tesóm 19 én 16 vagyok

Én nagyon berúgtam tesóm barátja is ivott egy kicsit és neki is jó hangulata volt. Apum meg tesóm elmentek egy kicsit táncolni meg minden közbe tesóm barátja rám mászott csókolóztunk ezt tesóm hála istennek nem látta meg de apum igen és azt mondta ha nem mondom meg akkor ő fogja elmondani nagyon félek hogy kiderül mit tegyek?


2011. aug. 17. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs sok választási lehetőséged. Akkor inkább te mondd el!
2011. aug. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ariadne13 ***** válasza:
fincsi.... nagy szarban vagy :D
2011. aug. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha ez az alternatíva, te mondd.


Esetleg találhatsz vmit, amivel visszazsarolod apádat, és megoldódott a probléma. Lehet, hogy jobb lenne elhallgatni az esetet, hiszen egyszeri ballépés volt, nem érzelmi alapokon állt és felteszem soha többet nem csinálsz ilyet.

2011. aug. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gyanítom tesód lány, különben nem látom értelmét a kérdésnek, hát... számíts rá hogy ki akarja majd kaparni a szemed és hasonlók. Szerintem nem tudod megúszni. Ha lány tesóm lenne, és ilyet tenne, valszeg addig verném, míg szüleink közbe nem avatkoznak... Ez olyan szemétség, mint mikor barátnő mászik rá a pasidra...

20L

2011. aug. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Cody78 ***** válasza:
Veszel egy nagy levegőt, odaállsz a nővéred elé és azt mondod: Figyu: a barátod egy kéjsóvár kis kéjenc, kihasználta hogy ittam és lekapott. Dobd a fenébe, ÉS JÖSSZ EGGYEL...
2011. aug. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!