Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Képes vagy nyitott ajtónál...

Képes vagy nyitott ajtónál aludni?

Figyelt kérdés
Én képtelen vagyok. Pedig nem is üveg ajtóm van. Eddig 3x ébredtem fel arra, hogy nyitva van az ajtó. Oké, lehet hogy véletlen, de na:D
2011. jún. 4. 20:46
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Nyáron nyitott ajtó nyitott ablak kereszthuzat, télen csukott ajtó. Kiskoromban csukott ajtó mellett féltem, aztán a nyitott ajtó mellett, mostanra meg a fentebb leírt módon. A bejárati ajtó legyen zárva, aztán nincs miért félni. Szellemek meg nincsenek
2011. jún. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Ez a "nem értem a kérdést" durva volt, nem?:O
2011. jún. 5. 14:20
 23/25 anonim ***** válasza:

Én nem látom az ajtót az ágyamból, de kiskoromban úgy volt az ágyam, hogy láttam. akkor nem tudtam csukott ajtónál aludni :D

Most őszintén? Letojom, hogy hogy van az ajtóm.

De általában résnyire van nyitva, aztán ha hallom, hogy focimeccs megy, vagy valaki hajnal háromkor megkívánta a makukát, szitkozódva elmászok az ajtóig, közben ötször beverem a lábam mindenbe, és mérgesen becsukom, majd valahogy visszajutok az ágyamba :D

2011. jún. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Kinek nyitott ajtó kinek zárt ad biztonság érzetet...ez olyan mint az emberi vélemény.

Én úgy vagyok vele ami beakar jönni be is fog(húsvér vagy nem ez már részlet kérdés).

2011. jún. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
én sem tudok nyitott ajtónál aludni :S
2011. jún. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!