Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Se veled, se nélküled kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Se veled, se nélküled kapcsolat. Van rá jó módszer, hogy ez változzon valamelyik irányba?

Figyelt kérdés

Barátommal már több mint másfél éve vagyok együtt. Viszont már nem tudom mit érzek iránta, kiderül, hogy sokat hazudozott, az utóbbi pár nap viszont csak veszekedésekkel megy. Ha nincs mellettem hiányzik, ha itt van, akkor nem tudunk normálisan beszélgetni. Van valami jó módszer? Ha valaki értelmetlen választ ad, az ne is írjon:S.

Köszönöm előre is!


2010. aug. 3. 09:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Tarsd nyitva a szemed és ha lesz alkalmad cseréld le. Valószínüleg nem illetek össze, de nem akarsz egyedül lenni, meg gondolom a szex is jó ha van...
2010. aug. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ágy? Ez általában be szokott jönni, így ezzel megkérdezném hogy hány évesek vagytok? Gondolom te szereted, de ő ha ott van akkor nem arra gondolsz.
2010. aug. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Erre nincs gyógyir..csak ha végleg elváltok..egyik ismerősömék 3 éve nyomják ezt,de kb havonta 2szer szakitanak "végleg":)aztán pár nap mulva minden ok,és kezdődik minden előröl..
2010. aug. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem is vannak ilyen ismerőseim, akik 2naponta szakítanak, másnap boldogság, aztán megint kezdődik előlről. én néha belecsöppenek a dologba, mint szemlélő, és legszívesebben kiszaladnék a világból. ez borzalmas. inkább hagyják egymást békén az ilyen párok. (mondjuk úgy olvastam nálatok nem ennyire vészes a helyzet)
2010. aug. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az ilyeneknek előbb utóbb vége lesz, sajnos ezt kell mondanom tapasztalataim alapján. Csak a végére egyre jobban meggyűlölitek egymást. Lehet jobb lenne minél előbb kiszállni belőle, amíg még meg maradt valamennyi tisztelet.
2010. aug. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az ágyban sem az igaziak a dolgok. Jó vele, csak nem megyek el, fél évente talán egyszer, viszont jó vele, valamilyen szinten... Én 20 vagyok, ő 28 éves. Köszönöm az eddigi válaszokat, kedvesek vagytok!
2010. aug. 3. 10:36
 7/8 anonim ***** válasza:

én hagynám....fiatal vagy még 20 évesen! Ne fecséreld ilyenekre az időd!

(neharagudj de én mindig elgondolkozom,hogy egy 28 éves férfi mit akar egy 20 éves nőtől,és hogy miért nem talál a korabeliek között párt!(talán mert a korabeliek már megakarnak állapodni,-vagyis nem akar megházasodni,és ő még nincs felnőve ehhez!,vagy mert volt egy többéves kapcsolata már,amikor is képtelen volt elkötelezni magát,szóval szintén nem akar házasodni,vagy esetleg még szűz,és egy nála jóval fiatalabb lánnyal elveszítheti,szóval még az anyja nyakán él és visszahúzódó)....

2010. aug. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem hadd a fracba,fiatal vagy meg ahhoz h vki mellett keserítsd az életedet :)
2010. aug. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!