Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van bármilyen ezoterikus...

Van bármilyen ezoterikus módszer, ami képes azt megmondani, hogy egy kapcsolat menthető-e még? Értd: összeillünk-e?

Figyelt kérdés

A kétségbeesésem íratja velem a kérdést. Megismertem valakt, akivel úgy éreztem, mintha egymásnak teremtettek volna bennünket. Kimondtuk a másik gondolatait, mikor a jövőképéről beszélt, mintha magamat hallottam volna, a levegő forrt közöttünk stb. stb. Aztán magyarázat nélkül elhagyyott.

Őt megismerni olyan volt, mintha valami külső nagy hatalom rendelt volna minket egymásnak.

S most nem tudom, hogy reménykedjek és várjak rá, vagy próbáljak végre túllépni rajta. Amióta elhagyott, képteeln vagyok a mindennapi feladataimat ellátni.

Az a baj, hogy úgy érzem, nekünk együtt KELL lennünk, emiatt nem tudok túllépni rajta. Ha megkaapnám a nemleges választ, már az is sokat segítene.

:(


2011. jún. 5. 01:12
1 2
 11/13 Won ***** válasza:
Nem tudom, lehet, hogy neki is igaza van, de állhat más is a háttérben.
2011. jún. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Van. Kérdezd meg tőle.
2011. jún. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Won, ne butítsd már csórit, inkább menj és játssz továbbra is Harry Potteresdit...


Kérdező, biztos van valami oka hogy kiszeretett belőled, és nem ilyenek hogy rontás van rajtatok stb. Biztos megunt téged, vagy csak egyszerűen elmúlt az érzés... Inkább hagyd azt a bizonyos személyt, és az ezotériát is.

2011. jún. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!