Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi van velem? Mért félnek...

Mi van velem? Mért félnek tőlem az emberek? Mit láthatnak bennem amit én nem látok?

Figyelt kérdés
Megérzem ez nem kétség...de ez nem undor vagy megbotránkozás ez nagyon más...
2011. jún. 21. 20:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de így látatlanban erre nagyon nehéz válaszolni.
2011. jún. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

"Megérzem ez nem kétség"


És milyen érzés, mit érzel, le tudnád írni?


Mert én is így vagyok vele, hogy szerintem félnek tőlem vagy legalább is távolságtartóak nagyon.

2011. jún. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 valakiakitnemismersz ***** válasza:
32%
Mert büdös vagy!
2011. jún. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Az érzés...hát hogy is monjam mikor 1 falka kutya meg érzi h félsz tőlük és ugye ettől csak rosszabb

Meg nem értem...a egutolsót is oda adom is oda adom egy nincstelennek vagy ilyenek.

"Cselekedj önzetlenül smint ösztönből, védd az öregeket és gyengéket" ez az alap elvem. És h ez mint és hogy függ össze? Onnan h például egy történetem ide vág...és viccen kívül nem értem...legutóbb egy késes rablás szemtanuja voltam nem messze majdnem egy karnyújtásnyira tőlem.

Oda léptem a sértett és az elkövető közé mire az elkezdett fenyegetőzni meg hadonászott közbe azzal a sz@rral és én közelebb mentem mindíg folyamatosan mire már oda ért volna ahoz h leszúrjon(akár) meg gondolta magát és el szaladt a sértett meg is jegyezte h nem vagyok normális és ő is és majdhogynem hátrálva tovább ált.De járókelőkön is nap mint nap érzem magát azt h troselnak ezért is állok meg inkább távolabb a buszmegállóban pl.Kerülnek nem néznek a szemembe.

2011. jún. 21. 21:28
 5/14 A kérdező kommentje:
A szádat érzed -.-"
2011. jún. 21. 21:29
 6/14 anonim ***** válasza:

Ezt anélkül, hogy ismernélek, nem tudom megmondani. De ez az eset, amit írtál: nagyon bátor vagy! :) (Ha megmutadod valakinek, aki meg akar félemlíteni, hogy csinálhat akármit, akkor sem fogsz megijedni, akkor mit is csináljon? Nem volt jobb ötlete, hogy mit csináljon, ezért lebolondozott, és elment.)

Az ilyenekre azt mondanám, hogy van egy bizonyos kisugárzásod, és azt érzik az emberek, de látatlanban nem tudom hogy mért van.

2011. jún. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Meg kell tanulni nem foglalkozni mások véleményével :D
2011. jún. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Bocsi, most látom, hogy nem a támadó mondta rád hogy nem vagy normális... Ha valaki egy késsel hadonászó rablótól nem ijed meg, és avval, hogy te nem félsz, más szemében nem normális. Egy átlag ember fél. Félne ilyet megtenni. Más vagy, mint ők, ezért inkább kerülnek. De ahogy te ezt látod, és te is inkább kerülöd őket, csak még nagyobb lesz ez az egész. Az a kisugárzás pedig talán a vakmerőség. (?) Nem tudom hogy az élet más területein hogy viselkedsz, más problémákat hogy oldassz meg, hogy állsz az emberekhez. 1 eset alapján csak ennyit tudok mondani.

Ha az emberek érzik, hogy valaki más, kerülik, félnek tőle, vagy csak simán megvetik. Nálad talán ez van, és a félelem a válaszuk.

(21:46-os)

2011. jún. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ezt a kisugarzasodat probald a javadra forditani.Ha az embernek furcsa tulajdonsaga van meg kell probalni kihozni a lehetö legjobbat.Meg nem tudom hogyan,de gondolkozok rajta.De azert remelem, vannak barataid.Ha akarsz irgatsz privit.
2011. jún. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Persze persze:) vannak...suliba pl kapok olyan köszönési formákat mint pl: nézzétek csak megjött a modern keresztes lovag....születés napomkor meg felköszöntöttek az egész osztály csak azért nyári szünetbe képesek voltak bejönni...szóval vannak jó páran akik "ismernek" h nagyából milyen vagyok.De a többi meg :S más osztályban azt terjeztette egy csaj h ideg slukkos vagyok meg h sokat járok erdőbe biztos vadat eszek XD(nyersen) szóval kajak köz riadalom volt az h nem vagyok normális...de már ez elötte is megvolt mint ugye montam, szal nem hibáztatom
2011. jún. 22. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!