Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért ilyen hülyék az emberek?

Miért ilyen hülyék az emberek?

Figyelt kérdés
Miért idézgetnek démonokat, szellemeket? aztán meg itt panaszkodnak h segítség... a kíványcsiság egy dolog de ez már túlzás, a démonok ártó lények nem kéne kísérletezgetni velük.... Eddig nem is hittem ezekben, de amiket itt olvasok nem lehetnek kitalációk, egy szó se üti a másikat, de akkor sem értem, tudják h rossz mégis megidézik.. bele is halhatnak v a környékükről vki... Ki ért velem egyet? :D
2011. jún. 21. 21:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
26%
Nem halhatnak bele,mert nincsenek démonok és ártó szellemek. Csak sokan hisznek bennük,és vannak akik ezt anyagi haszon reményében kihasználják.
2011. jún. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 valakiakitnemismersz ***** válasza:
27%
Nincsenek se démonok se szellemek csak élénk fantáziájú emberek.14/f
2011. jún. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
63%

Az előző kettő lóf[szt sem tapasztalt, úgyhogy nem tudnak mit hozzászólni úgy igazán.


A kérdésre a válasz: mert az ember kíváncsi. Sok szkeptikus van aki csak úgy belemegy a dolgokba és aztán kapkodja a fejét, hogy jé de hát még is..stb, Vagy csak buták az emberek és nem tudnak belegondolni a következményekbe.

2011. jún. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
2011. jún. 21. 22:00
 5/15 A kérdező kommentje:
3. válaszoló: jah, am tegnap még én is szkeptikus voltam :D
2011. jún. 21. 22:02
 6/15 valakiakitnemismersz ***** válasza:
43%
utolsó!képzeld már csak azért is elmentem egy ilyen "szeánszra" azok ott fújták hogy hú milyen erős energiákat meg rezgéseket meg kutyafülét éreznek.Hát őszintén én semmit se éreztem csak rohadtul unatkoztam.Tábláztak is de meg se mozdult az a szar... szóval hülyeség. 14/f
2011. jún. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Gargya Márk válasza:
36%
Démonok ,szellemk nem léteznek.Törődj bele és ne szívj annyi füvet!
2011. jún. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
47%
Gollamshow *-*
2011. jún. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem füvezek, és mondom tegnap még én se hiitem bennük, de elég hihető sztorik vannak, amugy én is ugyanezt irtam pár ilyen kérdéshez h ne szivjon füvet xD
2011. jún. 21. 22:24
 10/15 anonim ***** válasza:
17%
Nyaljatok ánuszbarázdát akkor. Frissen vert spermiummal ajándékozlak meg benneteket :)
2011. jún. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!