Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Székesfehérvár keleti részén...

Székesfehérvár keleti részén 7-8 azonosítatlan nagyon gyorsan, fényesen felszálló tárgy. Mi ez?

Figyelt kérdés
Nagyon fényes volt, nagyon gyorsan, függőlegesen szálltak fel, aztán mentek tovább vízszintesen. Egymás után "lőtték fel őket". Most volt 5perce. Felvettük kamerával.
2011. jún. 25. 22:12
1 2
 11/19 anonim válasza:
2011. jún. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
érdekes, mi is kettő videót készítettünk, de csak a második van meg.az első,mikor 5 szállt egyszerre nekünk sincs meg.mi fényképezőgéppel csináltuk.de nagyon gyorsan mentek, ugye?és nem fújt a szél.mi a budairól láttuk.
2011. jún. 26. 20:44
 13/19 anonim válasza:
Az első videot nem tudtam elmenteni, lefagyott a készülékem...azzal együtt három lenne. Meg egy fotó van. Sajnos - mint ahogy írtam is - nem adja vissza azt, ami valójában volt. Nektek milyen e felvétel?
2011. jún. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

nagyjából lehet látni, de nem olyan mint élőben.meg ekkor már csak pont 1 vagy 2 ment.elötte meg egyszerre 5.

most utánanéztem ennek a kínai kívávánság gömbnek, de azok ilyen gyorsan mennének?

2011. jún. 26. 20:56
 15/19 anonim válasza:

Az a baj, hogy élőben még nem láttam olyat.

Akikkel beszéltem, azok szerint nem lehettek azok. A kérdés: akkor mik? Érdekelne.

2011. jún. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
hát emgem is érdekelne, én egyébként nem gondolom,hogy ufó, vagy valami földönkívüli ,de repülőnek is furák lennének.
2011. jún. 26. 21:10
 17/19 anonim ***** válasza:
Azt a két videót mért nem tudjátok megmutatni? Ott az usb kábel, felmásoljátok a gépre, youtube.com -ra meg feltöltitek.
2011. jún. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
2011. jún. 27. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

én tényleg nemtudom, nem játsza le a netbookom, de megkérem párom, hátha tud valamit kezdeni vele, és feltöltjük.de csak egy felvétel van, amin 1 fény van, az első eltűnt.

és nem erről a balatoni ördögökről van szó, semmi köze hozzá.

2011. jún. 27. 12:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!