Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tényleg vannak olyan képessége...

Tényleg vannak olyan képességeim amik létezéséről nem tudok?

Figyelt kérdés
Barátnőm elment egyszer egy jóshoz.Valahogy szóba kerültem és a jós azt kérte a barátnőmtől,hogy azonnal vigyen el hozzá,mert olyan dolgok birtokában vagyok,amiket ha nem tudok kezelni akkor nagy kárt is okozhatok vele.A 3 dolog amit a barátnőm elmondott neki rólam a következő:1979.10.09-én születtem reggel 6-kor.Egyel kevesebb fogam van,mert mai napig is van egy tejfogam.A 3. pedig,hogy van két plusz csontom (nyaki borda).Mikor ezt elmesélte,először persze igent mondtam,hogy megyek,de aztán úgy gondoltam,hogy nem akarok erről a dologról tudni,bármi legyen is az.
2011. jún. 25. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Mindenkinek vannak, mivel az agyunknak csak alig 10%-át használjuk ki :P
2011. jún. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Érdekes...én 100%-át használom mégsem vagyok superman.
2011. jún. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Már elnézést, senki nem használja a 100%-át az agyának, feltételezések szerint akkor természetfeletti képességeid lennének. Pontosan senki nem tudja, hogy agyunk hány százalékát használjuk ki, az agykontrollosok szerint elménk 2%-át, van aki szerint már ez is túlzás, de hallottam már 7, 25 és 50%-ról. Kiszámolni sem lehet ezt, hiszen egyszerre nem használunk ki minden képességet.

De ez más téma.

Igen, könnyen meglehet, hogy vannak olyan képességeid, amikről nem tudsz, szerintem menj el a jósnőhöz, veszíteni nem veszíthetsz semmit. Bár a jóslatokban nem hiszek én sem, de én a helyedben elmennék, viszont ha tehetném egy agykontroll tanfolyamot bevállalnék.

2011. jún. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!