Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan bizonyosodhatnék meg a...

Hogyan bizonyosodhatnék meg a szellemek létezéséről?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy léteznek-e szellemek, démonok és hasonlók, és pont ezért ki szeretnék próbálni valamiféle idézést vagy bármi mást, amivel megbizonyosodhatnék arról, hogy léteznek. Értelmes válaszokat kérek!
2011. szept. 18. 19:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem szellemek léteznek de hogy démonok azt már nem tudom
2011. szept. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyél varázsgombát és megbizonyosodhatsz!
2011. szept. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Psilocybe cubensis-t ajánlom.
2011. szept. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%

Menj ki a temetőbe éjfélkor, és beszélgess velük.

Egyébként kevesebbet kellene füvezned!!!

2011. szept. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
21%

Szellemek léteznek és démonoknak hívja őket a Biblia. Nem kell szellemidézésen részt venned ahhoz hogy találkozz velük, mert folyamatosan körülöttünk vannak és próbálkoznak rávinni a halálba vezető útra. Amikor ilyen gondolat jut az eszedbe egy magas épületen, hogy milyen lehet zuhanni, vagy amikor a vonat jön és azon agyalsz hogy milyen lehet alatta, akkor ők manipulálnak és próbálnak megölni.

Jakab levél:4:7 Engedelmeskedjetek azért az Istennek; álljatok ellene az ördögnek, és elfut tőletek.

2011. szept. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 x) ***** válasza:

A szellem és a démon nem ugyan az. És a szellemek nem egyenlőek a bibliában ördögnek nevezett személlyel sem. Attól függ hogy miért vannak itt. Egyesek azt mondják hogy ha egy embernek még lett volna dolga a földön akkor szellemként itt marad és befolyásolja az embereket hogy segítsenek neki. Aki bosszút akar állni esetleg lehet gonosz, bántó szándékú de a szellemekre fogni hogy öngyilkossági hajlamot váltanak ki egyszerűen nevetséges.

Na de most válasz a kérdésre: ezt nem nagyon lehet bizonyítani főleg nem egy olyan embernek aki nem hisz bennük. Vannak már emberek akik különböző mágnesesség meg energia mérőkkel vizsgálják őket. Egyes embereket jobban megtalálnak aki fogékonyabb az ilyesmire. Idézni pedig nem ajánlatos főleg ha nem értesz hozzá mert lehet baj is belőle. Meg ha nem vagy fogékony az ilyesmire akkor valószínűleg semmi sem fog történni. Olvasgass a szellemekről, gondolj rájuk, ismerd meg őket akkor talán megtalálnak téged is. :)

2011. szept. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
A halál után kétféle út van, egy a pokolba, egy a mennybe. Az ember nem tud akkor már választani, hogy ő az örök gyötrés helyett itt marad és rémisztget. Az embereknek is van szellemük, de a halálból nem tudnak visszajönni (néhány kivételtől eltekintve, de azok a testükbe térnek vissza). Én nagyon nem ajánlom a közeledést feléjük, mert csak romlás és pusztulás származik belőle. Ha van olyan ismerősöd, aki ezzel foglalkozik, akkor láthatod az életén, hogy nem boldog, problémái vannak, és ha valahogy segítséget kap a "szellemektől" akkor utána még nagyobb lesz a gondja. Ha nem hiszel nekem, akkor csak figyelj meg egy ilyen embert, és más kárából tanúlj!
2011. szept. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Agyatokra ment az Odaát!
2011. szept. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
idézés nincsen ! feküdj le lehetőleg este csak arra gondolj hogy szeretnél egy angyalt érezni magad mellet.aki vigyáz rád, és mindig tudod hogy ott van mert jelzi, de amúgy ő ott van csak még nem mutatta meg magát annyira hogy észre vedd.szóval. akard őt érezni. démont ne akarj idézni úgy sem megy.eleve idézni nem is lehet max jelenlétét akarni.azért ahhoz tudás kell és tapasztalat.szóval hajrá.
2011. szept. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ne idézz, mert baj lehet belőle.

Egyébként vannak szellemek.

Én is érzékelem őket, főleg akkor, ha szomorú, fáradt vagy elkeseredett vagyok.

Valahogy ilyenkor rám szállnak.

De nem szoktam törődni velük, és így egy idő után elmennek.

Vagyis, nem tudom, hogy szellemek-e, vagy valami más, de fáradtabb periódusaimban tökéletesen érzem, hogy körülöttem vannak.

És nem jó érzés!

2011. szept. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!