Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit tegyek, vajon tudnak...

Mit tegyek, vajon tudnak bántani, hogy lehet elűzni? (többi lent) Szkeptikusok ne válaszoljanak!

Figyelt kérdés

Nos,hát van egy kutyusom. Aki folyamatosan a semmit ugatja az ágyam felett.Megkérdeztem erről egy tapasztaltabb embert,aki azt állítja biztos valami rossz lélek.Én meghiszek az ilyenben,csak nagyon félek de mindetől.Szinte a szobából alig merek ki menni..

Valaki segítsen !


2011. máj. 28. 09:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
e-mail be elküldtem a teendőket!
2011. máj. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

első kommentelő : kösz,nem érdekelsz

második komentelő : köszi

2011. máj. 28. 09:40
 3/19 Killgun ***** válasza:
67%
Ha úgy állsz hozzá,nem bánthat.Ha arra gondolsz:"Istenem!Vajon megszáll,vagy szimplán megöl?!" akkor megtud,de ha úgy állsz hozzá hogy:"Úgysem bánthat!", na meg mondod neki,hogy tűnjön el,el fog menni.De megtisztíthatod a teret,ha nagyon akarod.
2011. máj. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Előző kommentelő. Én régen okat idéztem és mindig ugy álltam hozzá ,hogy engem senkisem bánthat, és mégis kifogtam olyat aki bántott!
2011. máj. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Smartguy86 ***** válasza:
27%
Arra véletlenül se gondolj, hogy a kutyának érzékenyebb a hallása és a szobádban olyan rezonanciákat hallhat, amiket te nem. Biztos a rossz szellemek azok. És te még be is vagy toljva. Ha tudna tenni valamit, már tett volna, nem??? Vagy fél a kutyától? De gyáva egy gonosz szellem az!
2011. máj. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 BlackSword ***** válasza:
52%

Szerintem ne félj!!! Ilyen "gonosz lelkek", "szellemek", "pontosan érkező vonatok" olyanok, mint az egyszarvú póni... Te találtad ki, és csak a fejedben létezik...


És erre bizonyítékom is van: Ugyanis mindig leírom itt, hogy szellemek nincsenek, erre küldenek nekem rosszindulatú szellemeket, meg démonokat, hogy majd fognak riogatni, de az égegyadta világon nem történt semmi... Ergo levonhatjuk a tanulságot, hogy tényleg nem léteznek... Szóval ne félj semmitől, csak a félelemtől...

2011. máj. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Smartguy86 ***** válasza:
53%
Persze, küldenek :DDD A hálószobából se tudják elhessegetni őket, de azért ők küldenek rád :DDD
2011. máj. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
58%

Figyelj ! Az a tapasztalt ember egy hülye, aki csak ártani akart a "tanácsaival" ne hallgass rá és kerüld el. Nincsenek rossz szellemek, csak gonosz vagy hülye emberek.


Az én kutyusom is ezt csinálja és tudod miért ? Mert kaja kell neki ! Folyton enne még ha most is evett és nem is éhes. Megszokta hogy onnan kap enni és mindíg oda megy, meg ha ott voltál az ágyadon akkor pláne onnan vár ételt. Soha nem láttam még műsorban hogy egy ágyon telepedne meg egy gonosz szellem.


Gondolkozz mindíg a kutyád agyával és vedd hozzá hogy folyton enne !

2011. máj. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Smartguy86 ***** válasza:
24%

Tudod kik találják ki a gonosz szellemeket? Akik nem képesek elfogadni, hogy az életük csődjéért ők személy szerint a felelősek. Hibáztatnak mindent, szülőket, kormányt, az adókat, a zsidókat, a bankokat. Ennek a legvégső stádiuma az, hogy "A GONOSZ SZELLEMEK VOLTAK".


Na ilyen embereknek ne higgy soha!!!

2011. máj. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ellenőrizd le amit Lisa staunhoff mondott. Lehet hogy csak kaját akar. De amennyiben fura dolgokat is tapasztalsz, lehet hogy igazad lehet, és szellemről van szó. És vidd el a kutyát állatorvoshoz, hátha valami baja van. Ha van valamelyik ismerősödnek kutyája, hozasd át hozzád, és nézd hogy az is ugat-e. Ellenőrizd le, hogy nincs-e az adott helyen valami szerkezet, ami alacsony frekvenciájú hangokat generál, és a kutyák ingerli. Nem kell egyből szelemre gondolni, de ettől függetlenül lehet hogy az. De bármi megeshet.
2011. máj. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!