Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez mi lehetett? (telekinézis...

Somogyilaszlo kérdése:

Ez mi lehetett? (telekinézis sztem, de infó lent! )

Figyelt kérdés
Tegnap kipróbáltam ezt a bizonyos telekinézist...Azt gondoltam hogy nem fog történni semmi de amikor belemélyültem (kizártam mindent csak a tárgy leesésére koncentráltam stb.) akkor a két egymásra tett dezodorom felső része ledőlt és pont úgy ahogyan elképzeltem...Háát nagyon megijedtem de örültem is neki :)Ez mi lehetett??Esetleg ha gyakorolnám lehetne belőle valami??Vagy csak véletlen az egész?
2011. júl. 3. 10:50
 1/8 anonim ***** válasza:
ha 1p továb ált ugy akkor nem véletlen gyakorold azt lehet lesz valami.
2011. júl. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen tovább állt egy percnél :)Most olvastam egy oldalt ami azt írja hogyan is kell ezt csinálni...De én semmi újat nem láttam benne mindent ugyanúgy csináltam..De azt is olvastam hogy elsőre ritkán szinte soha nem sikerül én meg elsőre ledőltöttem..Remélem ha még pár hétig gyakorlom akkor könnyebben fog menni :) Mert azután miután megvoltam a ledőltésseé megfájdult a fejem és másodszorra már nem tudtam koncentrálni :(De most ráállok erre a dologra :)
2011. júl. 3. 11:08
 3/8 anonim ***** válasza:
a fejed mindig megfog fájdulni de ha sokáig csinálod akkor egy idöután nagyob dolog is megy és a fejedse fjdulem ganniyra
2011. júl. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem amit modasz de ezek szerint 1 nap csak 1 szer szabad gyakorolni vagy lehet többször is?
2011. júl. 3. 11:22
 5/8 anonim ***** válasza:
lehet.max a fejed fájdul meg joban.
2011. júl. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem köszi a válaszokat :))
2011. júl. 3. 12:30
 7/8 anonim ***** válasza:
nm
2011. júl. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 makaga válasza:
szerintem idővel meg fog edződni az agyad :)
2011. júl. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!