Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Telekinézis? Segítség!

Telekinézis? Segítség!

Figyelt kérdés

már egy ideje gyakorlok és még nem nagyon mutatkozott eredmény, pedig már rengeteg oldalt megnéztem, próbálkoztam.

Körülbelül 3 hónapja gyakorlok.

Tudna valaki segíteni/tapasztalatot adni?

Aki nem hisz benne, vagy nem érdekli KÉREM ne írjon (legalább bunkóságokat). köszönöm :)


2010. nov. 17. 21:54
 1/7 anonim válasza:
100%

sztem csak úgy megtanulni már nem lehet

legfeljebb akkor, ha a gyereket a legelejétől fogva nem úgy nevelik, hogy kiűzik belőle az összes ilyesfajta gondolkodást

szerintem még vannak olyan szerzetes kultúrák, akik a külvilágtól elszigetelten élnek és képest hihetetlen dolgokra, pl. levitáció, telekinézis

2010. nov. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Bocs, de nem tudom mire számítasz, talán internetről olvastad, hogy kell telekinézist tanulni? Mert akkor hót hülye vagy. Bár így is. De ez mellékes.
2010. nov. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. válaszoló köszönöm a válaszodat. Ilyesmit én is olvastam, de szerintem ezt mások is elérhetik, csak a hogyan az számomra rejtély. :)


2. A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:05


Aki nem hisz benne, vagy nem érdekli KÉREM ne írjon (legalább bunkóságokat). köszönöm, hogy elrettentő példa voltál azok számára, akik tudják mit jelent a szövegértés.

2010. nov. 17. 22:13
 4/7 anonim ***** válasza:

kedves kérdező!


Attó lfüggetlenül hogy milyen kapcsolatod volt ezen témával kifejleszthető bármelynképesség csak megefelelő mennyiságű idő és türelem kérdése.


Amellett neked is csak ajánlani tudom hogy kezdj el meditálni a neten szerzett tudás nem fedhetetlen szal forráskritika erősen szükséges.


+ hónap édes kevés bármihez is 3 év múlva térjünk vissza a kérdésedre amellett ittt hosszú lenne bármiféle magyarázkodás hogyan is csináld plusz ez személye sírj privátban ha van kérdésed

2010. nov. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26%

Három hónap nagyon kevés idő, én évekig gyakoroltam, és ma már így iszom a sört:


http://www.youtube.com/watch?v=8VPlPrIgRxA&feature=related

2010. nov. 18. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
19%
Én profi szinten űzöm a telekinézist. Otthon minden reggel a haragommal forralom a kávét! Amúgy nem szoktam maszturbálni sem csak beállok a tükör elé és elképzelem, akkor kinyúl a tükörképem és ő csinálja nekem!
2010. nov. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt így elszigetelten a többi képességtől nem lehet megtanulni. Főleg nem egyedül, valódi, élő mester nélkül nem. Lehet, hogy ha eltöltesz 40-60 évet egy ashramban, akkor megtanulható, de biztos megér ez ennyi időráfordítást?
2010. nov. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!