Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy is van ez a vonzás...

Hogy is van ez a vonzás törvénye akkor?

Figyelt kérdés

Visszaemlékezve gyerekkoromra, sokszor tettem olyan kijelentéseket, hogy pl. "szakállas, bajszos pasival nem járnék soha.", "Nem akarok elköltözni otthonról", "rocker fiúkkal soha nem járnék.", "soha nem mennék egyetemre", "soha nem dolgoznék egészségügyi pályán, mert nem érdekel a téma", stb.

A lényeg, hogy mindig ez volt hogy SOHA ... és ezeket tényleg komolyan gondoltam.


Aztán minden megvalósult.

Bajszos pasival jártam, elköltöztünk otthonról, rocker fiúval jártam, egyetemre mennék, és menni is fogok, és diákmunkaként mindig egészségügyben dolgoztam.



De tudok mondani ellentétes példát is.

Volt 2 srác az életemben és csak hasra ütés szerűen mondtam magamnak hogy járni fogok velük.. annyira nem érdekeltek, hogy el is felejtettem, majd fél - 1 év elteltével összejöttem velük.

Meg még rengeteg ilyen eset volt hogy akartam valamit és valóra vált a semmiből.


De ezt nem értem hogy a soha szóval kezdődő mondataim is miért válnak valóra?


2011. aug. 6. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
a vonzás törvénye szerint egy mágnes déli pólusa vonzza az északi pólust,így működik az iránytű is
2011. aug. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

ha olvastad a könyvet vagy láttad a filmet ott elmondták, hogy a tagadást nem érzékeli az univerzum, vagyis :

pl a nem akarok beteg lenni helyett azt kell kérni, hogy legyek mindig egészséges

2011. aug. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
igen az univerzumban a bolygók is vonzzák egymást ,de ez gravitációnak is hívják
2011. aug. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
7%

Ha FIGYELMESEN olvastad volna a könyvet,és más forrásokat,tudnád hogy az egész vonzás törvénye egy hatalmas ellentmondás.


1.Mivel az univerzumhoz viszonyítva igencsak kicsik vagyunk,nem fog engedelmeskedni nekünk,nemhogy még irányítsuk is.


2.A gondolat teremtő ereje nem létezik.A teremtés isteni privilégium.Mi emberek vagyunk.


3.A vonzás törvénye sérti az isteni szabad akaratot az élők között.Mivel minden mindennel összefügg,a "bevonzásoddal" talán valaki más szabadságát korlátoznád,épp ezért lehetetlen.Amit Isten adott ember nem veheti el(büntetlenül)


4.Hiszek az angyalokban,és sok ezoterikus feltételezésben,de a vonzás törvénye elég megalomán....


Végezetül:Elégedjünk meg a teremtés sokadik lépcsőfokával,és ne akarjunk istenekké válni.Alkothatunk,de teremteni nem tudunk.

2011. aug. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
azzal, h bevonzol vmit, nem korlátozhatsz mást, mivel a negatív gondolatok gyengébbek, mint a pozitivak. Másrészt, ha a gondolatnak nem lenne ereje, Isten nem adott vna és akkor most lehet egy fán csücsülnénk eukaliptuszt rágcsálva. És ne feledjük, Isten saját képére teremtett minket. Teremthetünk, újat hozhatunk létre, gondolkodhatunk. Az univerzum számomra Isten kiaknázatlan formája, akitől ha kérsz, ad. Olykor hajszálpontosan azt, amit kértél. Tehát azzal nem értek egyet, h a vonzás törvénye nem létezik, s hogy Isten közömbös ez iránt. A nem kívánt gondolatok isteni vonatkozása lehet az, h meg kell tapasztalnod azt is, amit nem akarsz. Nem lehet csak az, amit szeretnél. De ha Istent kizárjuk, ami számomra lehetetlen, akkor az első válasza is helyes, miszert az univerzum nem ismeri a soha szót :)
2011. aug. 9. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Alkotni és teremteni nem ugyanaz,lehet,hogy egy rakás fémből tudunk autót csinálni,de nem tudjuk megteremteni a fémet.A teremtés a semmiből valami létrehozása.Az,hogy a pozitív erősebb mint a negatív,óriási hülyeség,már megbocsáss,az egyenlően jelenlévő jó és rossz egy törékeny egyensúly. És a bevonzással igen is korlátozhatsz.Mások szabad,Istentől kapott akaratát.


A mi kis univerzumunkat én Isten csak egy teremtményének tekintem a sok közül,sokkal hatalmasabb a teremtő annál,minthogy mi éppen benne pusztíthassunk,ha csak a kis bolygónkon is.


végül egy kérdés:Miből gondolod hogy a negatív gondolatok gyengébbek? Átokkal tudsz ölni,feltámasztani,a semmiből életet TEREMTENI csak Isten tudott,illetve Jézus Őáltala.Alkotni tudunk,és ez a gondolat nagy ereje,de "bevonzani"? Ahhoz kevesek vagyunk...

2011. aug. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!