Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám olyan szintre...

Hogyan tudnám olyan szintre fejleszteni a belső energiámat, hogy az kihatással legyen a környezetemre? (pl. elektromágneses tér bezavarása stb. )

Figyelt kérdés
Chi-kung-ot szoktam gyakorolni rendszeresen (kínai légzés-egészségmegőrző gyakorlat), és gyakorlok egy bizonyos harcművészetet is(direkt nem írom ki) Teljesen komoly a kérdés és csak komoly válaszokat várok!!
2011. júl. 23. 14:16
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
11:57 és 12:08 Beszélgethetnénk erről is de nem ez volt a kérdés, én csak azért hoztam ezt fel mert pillanatnyilag kapcsolódott a témához, de én most a kérdésemre szeretnék választ kapni.
2011. júl. 25. 12:58
 12/16 Killgun ***** válasza:
Ismerem az alapjait,és ugyanezeket hazsnálom én is...Bár nem olyan erősen,de a kinetikában is ilyesmi módszereket használok...Szóval van benne igazság!Csak kéne egy itthon tanulós könyv...
2011. júl. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
ma 12:08-asnak: mért, ha szabad kérdeznem, te nem otthon élsz? :)
2011. júl. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Tényleg ez jogos eszembe sem jutott :D:D
2011. júl. 25. 22:50
 15/16 anonim válasza:
07-25 12:08-> Csak egy vak nem látja, hogy működik a világ. A romlás pedig nagy részben a médiának köszönhető. Könnyebb felnőtt fejjel egy fiatalnak azt mondani, hogy még nem tapasztalt semmit, de honnan veszed, hogy te már tapasztaltál? Vissza a témára, nem tudok ezekről a technikákról semmit, saját magamat tanítom önfegyelemre és nem hagyom hogy ez a szexista, pénzsóvár világ befolyásoljon.
2011. aug. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Istenem!

Nem hiszem, hogy olyan nagy dolog értelmezni azt, hogy "otthon élsz".

Az, hogy valaki otthon lakik az azt jelenti, hogy a szüleinél lakik, és nem a saját lakásában, vagy a bérelt lakásában.

Tehát nem önállóan, felnőttként, önmagát eltartva él, hanem a szüleivel.

Ezt minden ember megérti, hogy "otthon élsz" az mit jelent.

Nem kell a szájába rágni.

De, mindegy, ha jobb így "a szüleiddel élsz".


Nem kétlem, hogy erős a belső energiád, meg érdeklődsz ezek iránt a dolgok iránt, de fiatal vagy.

Nem buta vagy, vagy értéktelen, egyszerűen fiatal.

És korodból adódóan nem tapasztaltál egy csomó dolgot.

Ami pedig kell ahhoz, hogy letisztuljon a személyiséged, és tisztán lásd önmagad.


Nem is lehetsz letisztult személyiség, mert még CSAK 16 éves vagy.

Senki nem az 16 évesen.

Sokan még 46 évesen sem azok.


Nem álltál egyedül a világban még, nem tartottad el magad, nem küzdöttél azért, hogy a társadalomban kiharcold a helyedet, hogy hivatásod legyen, hogy megtaláld önmagadat a munkában, hogy a társaddal harmóniában éljetek együtt, vagy egyáltalán megtaláld a társadat. Nem tudod, milyen nehéz ez, és ha sikerül, akkor milyen boldoggá tesz.

De mennyi kudarc is ér, amíg eljutsz idáig.


Ez egyszerűen kell ahhoz, hogy az ember tisztán lássa önmagát.

2011. aug. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!