Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék kapcsolatba...

Hogyan tudnék kapcsolatba lépni Istennel, Jézussal, vagy az angyalokkal?

Figyelt kérdés
Sokat olvasom itt hogy embereknek van tapasztalata ezzel kapcsolatban, én hogy tudnám elérni őket? Kérlek ne azt írjátok hogy öljem meg magam
2011. júl. 28. 11:52
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
85%

Ha válaszút előtt állsz, mindig mondd: Istenem, legyen meg a te akaratod, de ne engedd, hogy nekem rossz legyen! vagy Jézusom, bízom benned! a lényeg mindig az, hogy teljesen rábízzuk önmagunkat Istenre, és akkor megsegít. Ha így teszel, valami pozitív fog történni veled. De hinned kell, és ha rossz is történik, vagy nem olyan amire számítottál, ne csüggedj, köszönd meg, ez próbatétel. Bízz Istenben, és megtapasztalod! :)

Remélem segíthettem.

2011. júl. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, egyébként nem vagyok hívő de tagadó se.


És az én elmém bármit képes befogadni! :)

2011. júl. 28. 18:42
 13/33 anonim ***** válasza:
47%
Mit tegyek ha rábízom magam és olyasmi jön aminek nem érzem a helyességét?Pl szeretném hogy párom legyen és már kb 2 éve azért imádkozom a fentiekhez h ne legyek egyedül erre mondjuk az exem jön és visszakívánkozik:Omiközben én már nem érzem azt h nekünk dolgunk lenne egymással.Lehet hogy istennek van igaza?:)Mindenestre annyi biztos h sosem panaszkodhattam amiatt hogy nincs választási lehetőségem.:)
2011. júl. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
68%
Nem szabad mindent annak venni, aminek látszik. Ha már tényleg nem érzel iránta semmit, akkor Isten sem akarná rád eröltetni. De egy idő után, lehet hogy mégis visszaszeretnél belé... nehéz eldönteni, mi a jó és mi a rossz, de az idő és a türelem bölcsességet szül.
2011. júl. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
56%

ÉN se vagyok egy hívő, de azért úgy bírom, amikor ezotéria témában feltesznek egy kérdést, és a sok ilyen nyomorult agyatlan sz*rházi jön a szövegével, hogy "sehogy, mert nem létezik :)))!::"!"((D:DD"

Hát sz*pd le magad lengőbordástól te nyomorult kis senki. Remélem valami mocsárba temetnek el csigákkal.

2011. júl. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
79%
imádkozz. akkor hozzájuk beszélsz és hallgatnak téged. úgy ahogy az őrangyalodhoz is beszélhetsz. ők nem beszélnek hozzád. talán jeleket küldhetnek, hogy segítsék az életedet.
2011. júl. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
79%
En hiszek a Joistenben es tudom,hogy ö mindig velünk van meg ha nem is latjuk.
2011. júl. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem az ima jó, ha tudsz türelmes is lenni, csöndben lenni, figyelni, többször is, napokig, akár hetekig is ugyanarra visszatérve. Alkalmanként annyi időt szánni rá melyet szívesen szánsz rá, probléma nélkül.


Onnan tudod, hogy nem csak képzelődsz, hogy olyan dolgok is történnek, amiket nem képzelsz el.

Ha akarnád, akkor sem sikerülne. De ezt nem kell elhinned, át fogod élni.

Ha előre megmondja valaki mi fog történni, akkor utólag azt fogod gondolni (esetleg), hogy bebeszélték neked, vagy bebeszélted magadnak. Jobb ha nem tudod előre, ha bizonyos akarsz lenni.

2011. aug. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
71%
Folyamatos kapcsolatban vagy velük. Ha hiszed, ha nem, csak sokszor nem tudod megfejteni, hogy mit mondanak. Benned vannak, veled élnek, segítenek a mindennapjaidban. Nem kell ezért templomba járni, kereszteket viselni... Otthon is tudod őket szeretni, hinni bennünk...
2011. aug. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
54%
Meghalsz, és ha van isten, találkozol vele. vagy az ördöggel, tőle aztán megkérdezheted.
2011. aug. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!