Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék kapcsolatba...

Hogyan tudnék kapcsolatba lépni Istennel, Jézussal, vagy az angyalokkal?

Figyelt kérdés
Sokat olvasom itt hogy embereknek van tapasztalata ezzel kapcsolatban, én hogy tudnám elérni őket? Kérlek ne azt írjátok hogy öljem meg magam
2011. júl. 28. 11:52
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Istent keresve járhatsz egy kitaposott úton ,vagy egy un. spirituális úton,a cél maga a megvilágosodás ez mindenkinél ugyanaz,de az ehhez vezető út egyéni.

Én azt gondolom nem kell templomba járónak lenned,nem kell az imádságot szó szerint tudnod, csak azt szívvel-lélekkel mond. Mond el miben kéred a segítségét és cserébe valami petíciót adjál. Pl. én azt mondtam,ha vannak olyan emberek akiknek az én tudássommal(van egy áldásom) tudok segíteni küldje hozzám. Figyelek a jelekre ,hogy meglegyen az adok-kapok. Volt olyan amikor , a pénztárnál egy idős nénike karácsonykor nem todott volna megvenni mindent-kisegítettem 500,-Ft-al. Másnap felhívott egy ismerősöm,lenne egy nekem való munka. Ne felejtsed el megköszönni amid van.

Pl.hogy van mit enned,van meleg fedél a fejed felett,vannak segítőkész barátaid,ha van munkád akkor azt, stb.Nem kell túl pátoszosnak lenned.


Mint ahogy azt már előttem is írták Istennel a kapcsolat az egy folyamatos lelki-szellemi munka. Nehéz megérteni hogy miközben ott van benned egy része(egy szikrája),ugyanokkor rajtad kívül is ott van mindenütt.


Én már többször kérdeztem itt és mindig kedvesen nem tolakodóan válaszoltak

[link]


Itt van más: eleinte úgy tűnt a pasi a videón’’ketyós,, ,de nagyon okosakat mond! http://www.youtube.com/watch?v=Jr-TEWnrFBk



Keresgélj kutass ,rengeteg letölthető könyv van az interneten!

És még egy fontos, tarts tisztán a lelked .Az egy olyan arany iránytű,ami mindig segíteni tud mi az ami egy könyvből neked hasznos és igaz infó,vagy abból amit mások mondanak.


[link]


[link]

2012. ápr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

meditatív-ima


[link]

2012. ápr. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:

A szívedben legbelül, valamint mindent megtudhatsz a Bibliában!!

Kívánom, hogy megtaláld a helyes irányt!!

2013. szept. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!