Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék kapcsolatba...

Hogyan tudnék kapcsolatba lépni Istennel, Jézussal, vagy az angyalokkal?

Figyelt kérdés
Sokat olvasom itt hogy embereknek van tapasztalata ezzel kapcsolatban, én hogy tudnám elérni őket? Kérlek ne azt írjátok hogy öljem meg magam
2011. júl. 28. 11:52
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
8%

SEHOGY!! Isten Jezus es az angyalok nem leteznek.

Basszus, nem a kozepkorban elunk, ahol mindeni hitt az ilyen f*szsagokban. Mar bocsanat, de maskepp nem tudom hivni ezeket! Ez a 21. szazad, NEM pedig a 13. ...

2011. aug. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem csak a saját isteni éneddel tudsz kapcsolatba lépni meditáció által. Angyalokkal és az Úrral maximum asztrál utazás által, de ez csak feltételezés, nem biztos.
2011. aug. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

15:49

Akkor mit keresel ebben a témában? Istenben, se Jézusban nem hiszel? És még embernek tartod magad? Gondolkozz el szépen. Egyáltalán tudsz 2 mondatnál többet Jézusról? Inkább húzd meg magad.

2011. aug. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
11%

15:53

Kepzeld, kepes vagyok arra, amire TE nem: Logikusan gondolkodni!

Bizonyitsd be, hogy letezik Isten, Jezus, stb, ok? Es akkor majd hinni fogok bennuk... -.-"

2011. aug. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
20%

Hogy mit keresek ebben a temaban?

Hogy jokat rohoghessek a sok hiszekeny marhan!!

2011. aug. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
67%

Őszinte akarással elsősorban. S hogy honnan tudd, jó nyomon jársz? Érezni fogsz valamit, ami egy felüdült, hangsúlyozom nem elégedett, érzés.


Ha őszintén szólsz Istenhez, akkor megérint, de egy fontos dolog...alapban kapcsolatban vagy vele, csak tévedéseddel, azzal, hogy nem 100% os a hited ebben, elfeded hangját magadban. Isten belőled szól, benned van...sőt valójában Te vagy Az.


üdv és sok sikert

26/F

LastOne.Left

2011. aug. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 Kalalau válasza:
76%
az imádságokat isten meghallgatja, de nem válaszol. és nem jelenik meg, vagyis nem tudsz kapcsolatba lépni vele.. szerintem az majdnem lehetetlen. max halál után.:D azért próbáld meeg, templomba járással stb.:D
2011. aug. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
59%

15:57

Hülyeség lenne bármit is írni neked, mert egy hitetlen agy mosott emberke vagy. Tudod... a szolgák nem látják, hogy a sötét birodalmat szolgálják. Szar lehet olyan világban élni. Együttérzésem!

2011. aug. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
62%

15:49

Szerintem bárki pofánb*szná ezt a nyomorékot, amint meglátná.

2011. aug. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Die bastard! :D
2011. aug. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!