Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Törént már olyan veletek,...

Zolush kérdése:

Törént már olyan veletek, hogy egy rituálé után beteljesült amit akartatok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 00:08
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Hülyéktől,kötekedő emberektöl,nem kérek válaszokat!
2011. júl. 29. 03:41
 2/11 anonim ***** válasza:
21%
Mivel nem vagyok hülye,nem végzek semmilyen rituálét!
2011. júl. 29. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Rituálé:DDD Ezen szakadtam:D
2011. júl. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Nekem már sikerült!
2011. júl. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan milyen rituálét végeztél? Engem érdekelne, ha tényleg beválik, kipróbálnám szívesen, írjál nekem, kérlek!
2011. júl. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
48%

Igazából ez már elég rég volt. Kb 7-8 évvel ezelőtt.

Az volt a sztori, hogy jártunk le mindig Agárdra a strandra (szüleimmel), és volt ott egy biztonsági őr fiú, akivel összejöttem. Anyámék el akarták adni az autót, de én nem akartam, mert akkor nem tudtunk volna lemenni. Ezért csináltam egy ilyen kis babonát, hogy ne tudjuk eladni az autót. És tényleg nem sikerült. A szerelem elmúlt, az autó még évek múlva is megvolt. Akkor nem is hittem volna, hogy ezt tényleg én csináltam. Aztán eszembe jutott, hogy évekkel ezelőtt úgymond elátkoztam az autót. Feloldottam az "átkot" és 2 héten belül elkelt az autó.

Hogy mit csináltam akkor, azt már pontosan nem tudnám elmondani. Volt/van (csak már nem foglalkozom vele) több ilyen boszis könyvem, az abban leírtak szerint jártam el.

Hogy

2011. júl. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
24%
én hülye voltam..csak kívántuk, közösen, hogy cserélődjön ki a lelkünk. akkor csak erősen gondoltunk rá, errefel fél év elteltével ő úgy viselkedik és él, mint én, én meg úgy mint ő.. és még el is dobott.. már megbántam, de ő nem cserélné vissza.. :((( lehet hülyeség, de ennek tulajdonítom be.. :,( jobb ha nem nyúlunk a sors útjába..
2011. júl. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

a rituális mágia csak a mágia egy válfaja.

Egyébként igen, be szokott következni akár rituálisan akár anélkül "varázsolok".

2011. júl. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
1x próbáltam, akkor 1x be is jött :) Viszont rájöttem, hogy nem javítottam inkább csak rontottam a helyzeten... nem csak az én, de mások életét is feldúlva. Azóta volt több alkalom, hogy ilyennel foglalkozzak.... és nem is lesz a jövőben :) Helyre tettem az akkori dolgokat, innentől kezdve már nem érdekel.
2011. júl. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
khm... azóta NEM volt több ilyen alkalom... bocs kimaradt a NEM :)
2011. júl. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!