Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Felriadtam délutáni alvásomból...

Felriadtam délutáni alvásomból, és azt hallucináltam, hogy a szobám közepén tűz van, és fel fog gyulladni a ház. Kirohantam pánikban az udvarra segítségért. Mitől lehetett?

Figyelt kérdés
Akkoriban nem ért semmi trauma vagy csalódás, csak elaludtam az ágyamon délután, és erre riadtam fel. Mikor nagy nehezen percek után rájöttem, hogy tényleg nem ég semmi, megijedtem ettől az élménytől. Amikor már nem pánikoltam, hirtelen annyira nehéznek éreztem magamat! Több tonnásnak körülbelül. Nem értettem, hogy az asztalra tett kezemet hogy bírja el az asztal. Ez valami utóhatás?
2011. júl. 30. 01:31
 1/6 A kérdező kommentje:
Kettőt kérdeztem, elnézést :)
2011. júl. 30. 01:37
 2/6 anonim válasza:
Ha egy kicsit is rossz a kedved, vagy depis vagy, ilyen az LSD hatása. Jártál volna utána használat előtt... Most benézted, mert ha lesz flashbacked, akkor folyton ez lesz. -.-
2011. júl. 30. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hehe hasonlo volt nekemis pár hete, felébredtem éjjel és azt láttam hogy egy rohadtnagy pók (legalabb 1 méteres) felrohan a mennyezetre a falról, azonnal kiugrottam az ágyból az ajtóig szaladtam és nem mertem felkapcsolni a villanyt mert nem mertem a falhoz nyulni, hátha megtámad :D aztan pár mp alatt leesett, hogy ez nemlehet :D de durva volt tényleg meglepődtem magamon, mert ilyen még nem volt.
2011. júl. 30. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Won ***** válasza:

Lehet, hogy látomásod volt. Nem tudom én még ilyet nem hallottam.

Nem maradt utánna semmi jel, ami arra utal, hogy tényleg megtörtént?

Vagy hallucináció volt, vagy valami alternatív valóság.

2011. júl. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem szedtem és szedek tudatmódosítót. A pókos hozzászólást köszi, nekem is volt hasonló, de az ágyból szerencsére nem kelett kiugranom :) De ezek nagyon ilyesztőek. Depis lehettem valahol tudatalatt, már egy ideje az vagyok.
2011. júl. 31. 00:32
 6/6 A kérdező kommentje:
Varázslatban nem hiszek. pl:EZO.TV
2011. júl. 31. 00:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!