Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez miért van ez valami fóbia?

Ez miért van ez valami fóbia?

Figyelt kérdés

Szóval én egy kis faluban lakom (Nyírgelsén). Az iskolámmal elmentünk Pestre kirándulni és életemben először ültem Metrón teljesen teli volt még le se lehetett ülni és mikor megálltunk persze mindenki odatolakodott az ajtóhoz én pedig próbáltam kimenni észrevettem hogy elkezd gyorsabban verni a szívem sűrűbben veszem a levegőt és ideges,feszült vagyok.

Mindenkit toltam el magam elől (nem néztem se embert se istent) csak azt vártam hogy kijussak és egy mély levegőt vehessek (a metrón kívül). Azon gondolkoztam nem-e klausztrofóbia de nem az mert nem félek se a liftben se semmi kis helyen egyszerűen a sok embertől jött rám az idegesség. Ez mitől lehet??


2011. aug. 6. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez tömegiszony vagy szociális fóbia lehet.Olvass ezeknek utána, talán stimmel rád a leírás.
2011. aug. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a szociális fóbia az nem mert azt írja hogy fél a tömegtől de én nem bennem valami furcsa dühöt agressziót vált ki.
2011. aug. 7. 13:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor pedig stressz.Ami nem is csoda, hiszen nem "egészséges" az a nagy tömeg, ami a városokban össze tud gyűlni.Ez is a civilizációs ártalmakhoz tartozik.A stressz, amit a tömeg kivált belőled, okozhat ilyen pánik szerű tüneteket.Mivel sem elmenekülni, sem küzdeni nem tudsz az adott helyzetben.
2011. aug. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Won ***** válasza:
Épp rádszállt valami negatív emergia, vagy gondolat. Ettől történhetett.
2011. aug. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2011. aug. 8. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!