Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan lehet alkalmazni a...

.Anonymus. kérdése:

Hogyan lehet alkalmazni a vonzás törvényét?

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 17:33
1 2
 1/11 Killgun ***** válasza:
Az erő c. könyv leírja...
2011. aug. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%

vagy A titok.


mindig nézd ugy a világot h a pohár félig teli van,nem pedig félig üres.

2011. aug. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. aug. 11. 18:17
 4/11 anonim ***** válasza:

www.titokfilm.hu


itt megnézheted a titok c filmet :D

2011. aug. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ó nekem nem volt fáradság, szívesen felnyitnám a hozzád hasonló emberek szemét egy jól irányzott csattanós pofonnal. Kár hogy a Titokban leírt dolgokat már 100.000 író leírta jóval ezelőtt. Csak ez azért más mert ha megnézed a könyv copyrightjait emögé a könyv mögé felsorakozott egy "The Secret TM" . Azaz egy egész marketing üzletet szőttek a dolog köré. :D Aki ebben komolyan hisz... Az több mint idióta.
2011. aug. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

En hiszek benne Titok Isten Mohamed, Alah stb ugyan az az energia, ugyaz arrol beszélunk. Lehet hogy pént akarnak csinálni belole de nem hagyom, én megnéztem a neten a filmet és kész. Ez nem hit kérdése, ez van és kész, ez nem olyan hogy hiszed e hogy X biologus, ez van volt és lessz mindorokké... ámen :P


Hiszed vagy sem az orrod van es kész :D

2011. aug. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Persze, ennek az egésznek pont ugyan az a lényege. Istennek sem kell feltétlenül léteznie ahhoz hogy megváltsa az embereket. Ez ugyan az. Vagy van vagy nincs, teljesen mindegy ha az emberek elhiszik akkor létezik. Pszichológiai placebo, van rá egy jobb kifejezés de az sajnos most nem jut eszembe...
2011. aug. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Miért nem mész inkább más kategóriába,mint,hogy itt fárasztassz?!
2011. aug. 11. 19:03
 9/11 anonim ***** válasza:

És most te miért nem alkalmazod most a vonzás törvényét?


Vagy látod, nem nagyon működik mert csak engem vonzottál be... :D :D :D

2011. aug. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Killgun ***** válasza:
Mert a vonzás törvényét nem lehet erre hazsnálni -.-' idióta s*ggfej...a farkad hervaszd le,ne a hitét...Ha hiszitek,ha nem,létezik...Pont,mint,hogy én nem hiszem,hogy működik az agyad,mégis így van...sajnos...
2011. aug. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!