Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Sikerült alkalmazni a vonzás...

Sikerült alkalmazni a vonzás törvényét?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogyan? Melyik könyv a legjobb szerintetek? Melyik segített? Miket értetek el és mennyi idő alatt?
2010. jún. 20. 07:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már nagyon sokszor sikerült akármiről is legyen szó. A legutóbbi ilyen amitől még nekem is leesett az állam az volt hogy van egy autóm amit hitelre vettünk és a végét már elég nyögvanyelősen fizettük. Jött egy levél a banktól h 82.000 ft van vissza az autóból fizessük be. Mivel egyben nem tudtuk befizettünk belőle 40.000-et én meg fogtam a bank levelét és azt a részt ahol az van h tartozás összesen 82000 ft, ott az összeget kifestettem hibajavítóval és beírtam a helyére egy 0-t. Kb két hét múlva jött a levél a banktól, küldték a kocsi törzskönyvét és 30.000 ft-ot vissza. A mai napig nem találok rá ésszerű magyarázatot hogy hogyan lett a 82.000 ft-ból 10.000 XD

Mindenesetre betudom annak hogy én "teremtettem" :D

Én amúgy a Titok című filmet néztem meg vagy 5-ször, meg könyveket olvastam ezzel kapcsolatban: Napoleon Hill-Gondolkodj és gazdagodj, Bärbel Mohr-Rendeld meg az Univerzumtól, Hose Silva-Agykontroll, de neten nagyon sok hasonló könyv van, sok sikert hozzá!

2010. jún. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
en bevonzottam almaim refijat,amikor nem is gondoltam ra...38 evesen,elvalatan..mint a meseben..beleutkoztem egy boltban.
2012. jan. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!