Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ismered a vonzás törvényét,...

Ismered a vonzás törvényét, kipróbáltad már, sikerült alkalmazni?

Figyelt kérdés

Ha igen milyen módszerrel és kb mennyi idő alatt váltak valóra az álmaid?

Kort és nemet is.


2010. máj. 7. 15:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát én sokat gondoltam arra, hogy tesiből jó legyen a futásom, merthát nem futottam vmi gyorsan...és láss csodát lefutottam 5ösre :D
2010. máj. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Nekem igen, pont ma az egyik valóravált.. megvettem egy eléggé drága cipőt, amit már kb 3-4 hónapja akartam..:) meg a telefonomat, amit még karácsonykor nagyon akartam, azt pedig kb 1-1,5 hónapja :) nalam abszolút müködik.. de nem csak ilyen téren, hanem pl. a dolgozatírásokkor is általában beválik :):) amugy olyana 'modszerem', hogy sokat gondolok rá, elképzelem hogy megvan, elképzelem hogy épp a kezembe tartom (pl dolgozatot)... :) 13/L
2010. máj. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
100%

Igen, igen, igen.

Módszer: Silva-féle agykontroll (www.agykontroll.hu)

Idő: változó (napok-évek)

2010. máj. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindíg bevállik:D
2010. máj. 8. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Oks kedves utolsó válaszoló, de kérlek írd le milyen módszerrel alkalmazod és írj sikertörténeteket is :)
2010. máj. 8. 07:41
 6/16 anonim ***** válasza:

Én régen kívánságlistát írtam : azt akarom hogy... azt kívánom ,hogy ez így legyen. Mindent vágyamat ezzel a mondattal alkottam meg és lám akkor még elég elérhetetlennek tűnt : külföldre költözni,saját lakást venni a partneremmel akivel boldog vagyok ,de mindez teljesült! :) Akkor még nem ismertem a mostani páromat. Ez számomra akkor , nehéz körülmények között egyszerűen lehetetlennek tűnt ,hogy mindez egyszer teljesül bár eltelt pár év(kb 3 év) azonnal nem pottyan az öledbe minden ,türelem... Voltak apróbb kívánságaim is amik szintén szépen sorban teljesültek . A papírt a végén elégettem és az ég felé küldtem a kívánságaimat. Aztán teltek a hónapok évek és el is feledtem a listát. Most nemrég nyilallt belém a felismerés,hogy csináltam egy kívánságlistát ami nagyrészt valóra vált.

Már csak a baba az ami még várat magára ,de már tuti ő is úton van felénk :) Tudja ő mikor van itt az idő.

30/N

2010. máj. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki használja, max nem tudatosan :) Amúgy én másfél éve használom tudatosan, a kezdetektől fogva nagy sikerrel.
2010. máj. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Igen igazad lehet kedves utolsó, de meg mondanád, hogy milyen módszert alkalmazol?

Köszi...

2010. máj. 10. 08:33
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha pénzt szeretnék: vonzásdoboz. Eddig pénz vonzásához ez vált be a legjobban.

Ha bármi mást, akkor elképzelem a dolgot és hálát adok érte, és várok míg megjelenik, vagy meditáció.

Én innen merítettem ötleteket: www.ezoblog.info

2010. máj. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%

Húúú hát nagyon sok álmom valóra vált, már akkor, amikor még fogalmam sem volt, hogy mi az a vonzás törvénye. Akkor értettem meg mindent igazán, amikor a Titok című filmet megnéztem, és a könyvet is elolvastam. Valami hihetetlen érzés öntött el, és elcsodálkoztam, ahogy visszatekintettem a múltba és eszembe jutottak a dolgok, hogy: jéééé erről annak idején mennyit álmodoztam, és lám, itt van előttem, hűha, erről még kiskoromban fantáziáltam, és lám-lám itt foghatom a kezemben... Hát kezdhetem egyszerű tárgyakkal, mint pl egy kis játékautó, az első számítógépem, amit még 1998ban kaptam (másodikos voltam, oda- s vissza voltam érte), mindigis szerettem a hangerőt és hangfalakról álmodoztam, az sült ki belőle, hogy jelenleg 4 hangfal díszíti a szobám:D Új bicikli, telefon, karóra, ruha, autó! Ezek mind valóra váltak, és ezeken kívül még rengeteg dolog vált valóra, és még ezután is fog:) Külön említem meg életem értelmét, egy lányt, akit nagyon nagyon szeretek. Nem konkrétan róla álmodoztam, hanem egy olyan személyről, aki megért, szeret, és hagyja, hogy én is szeressem. És ő úgy toppant be, mint egy angyal. Az első pillanatban elvarázsolt, és tudtam, hogy ő az, aki kell nekem. Most már lassan 2 éve együtt vagyunk, és nagyon boldog vagyok. Én is. és ő is:) Ey volt egyik legnagyobb álmom:) Ami a jövőt illeti... Sikereim ellenére még mindíg nagyon kevés az önbizalmam, pesszimista a beállítottságom, és ritkán látom a dolgok jó oldalát. Úgy érzem, hogy segítség kell. Egyedül nem tudok változtatni az életemen. Tudom, hogy megvan bennem az erő, és az energia, de kell egy lökés, bíztatás, segítség. Aki alátámasztja, hogy igenis jó lesz minden. És akkor tényleg minden sikerülni fog, és boldog leszek. Nem gazdagságról álmodozom, csak egy kis sikerről, szeretném a főiskolát sikeresen befejezni, imádom a zenét, Dj szeretnék lenni:) és leélni az életem boldogságban és egészségben egy hozzám illő feleség mellett, persze legalább 2 gyerekkel:)


Itt a vége, fuss el véle!:))



19/F

2010. máj. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!