Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha nem szellem, akkor mi?...

Pkaye kérdése:

Ha nem szellem, akkor mi? Véleményeket várok!

Figyelt kérdés

Olvastam élményekről, tapasztaltam is. De egyszerűen annyira idegesít, hogy nem tudom a választ. Nem a szellemekre gondolok, hanem arra, ami okozza, hogy -például- leesik valami a polcról, ami ott van már napok óta is. Csak úgy magától nem történhet meg.


Nem arra vagyok kíváncsi, hogy vannak-e szellemek, vagy sem. Csak azokra a véleményekre, amik magyarázzák ezt a fajta "jelenséget".


2011. aug. 12. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy jelezni szeretne valamit a szellem vagy csak simán szórakozásból csinálja, hogy rád hozza a frászt.Ezeket a szellemeket nevezik kopogó szellemeknek :)
2011. aug. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
39%
Vannak. Tegnap egyikőjük ellopta a zoknimat. De szerencsére kéznél volt a szellemírtók száma...
2011. aug. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%
-.-
2011. aug. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
úgy látom uncsi szellemnek lenni
2011. aug. 13. 00:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy hónappal ezelőtt én is írtam ki ehhez hasonló kérdést, problémát:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__1971..


A történteket most sem tudom megmagyarázni.

A kérdés óta csak annyi változás történt, hogy fura esetek már nem történnek, viszont a virágom azóta is gyönyörűen hajt. Olyan mintha egy csodatáppal locsolnám, vagy nem is tudom. Kíváncsiságból tettem oda egy másik növényt is, amit a lidl-ben vettem leárazva mert már tele volt száraz levelekkel, és láss csodás...az a virágom is imád ott lenni...:-)

Nem tudom mi van abban a sarokban, de valami van ott. Én anno a kérdésemben energiának hívtam...:-)

A napokban poénkodtunk a párommal, hogy pénzt is kéne oda tenni a sarokba, hátha fellendül a pénzügyi helyzetünk is...:D

2011. aug. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!