Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Pánikbetegséget milyen szellem...

Pánikbetegséget milyen szellem okozhat?

Figyelt kérdés
Pánikbetegséggel küzdöm több éve.Fiatalon eltávozott szeretteim közül, /akik tragikusan mentek el túl korán/ lehetséges, hogy valaki ártó szellemként telepedett rám, esetleg,amiért nem tudtm elengedni,vagy amiért még nem akart éltávozni az élők sorából?
2011. okt. 27. 08:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Semmi köze a pánikbetegségnek az elhaltakhoz. Azok nem járnak vissza szellemekként. Legfeljebb csak bebeszéled magadnak. Menj orvoshoz,és keresd meg a betegséged okát!
2011. okt. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Csak azért nem kellett volna hozzászólni,hogy valami badarságot írj valakinek. Nem voltál még ilyen helyzetben, de még lehetsz. Akkor lehet, hogy pont én válaszolok a kérdésedre csak éppen ÉRTELMES DOLGOT!!!!!!!!!!
2011. okt. 27. 08:59
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Pánikbetegséget biztos, hogy nem a rád telepedett ártó szellemek okozzák. Inkább a tragikusan eltávozott szeretteid iránt érzett gyász fel nem dolgozása.

Érdemes felkeresned egy jó pszichológust. Segíthet a pánikbetegségből kigyógyulni.

2011. okt. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

"vagy amiért még nem akart éltávozni az élők sorából?"


Nos, ha csak nem te segítetted át a túlvilágra, akkor mi oka lenne neked pánikbetegséget okozni?

A pánikbetegség manapság rendkívül gyakori, a mai stresszes életmód, szorongás, természettől való eltávolodás, helytelen életmód okozza, vagy fel nem dolgozott sérelmek.Nem okozhat szellem pánikbetegséget.

Gyógyszerrel, pszichológussal , vagy ha megteheted, rengeteg pihenéssel pihenéssel kezelhető.

2011. okt. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Válaszolók, ne zavarjátok a kérdezőt a valóság nevű badarsággal. Jesszus, milyen emberek vagytok...
2011. okt. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Jól van na! Nem akarom megzavarni.... Szerintem a reptoid szellemek támadták meg a szürkeagy állományát...ezért lett pánikbeteg... Így már jó?
2011. okt. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hozzászólásokat, főleg azoknak, akik itt élik ki, személytelenül, másokon a gunyolódásukat, a szkeptikus hozzáállásukhoz csak gratulálni tudok. Egyébként a TV.-ben az egyik csatornán pontosan ilyen témáról beszélgettek az úgymond tudósok, akiknek még az árnyékát sem követhetné némelyik hozzászóló.Ez is csak azért van, mert az eddigi életében még soha nem érte olyan trauma,amikor mindenféle gondolat és megoldás megfordulna a fejében az embernek a gyógyulása érdekében. Nem halt az agy szürkeállománya, teljesen normális és tökéletes ember vagyok,akinek a látóköre igen széles. Biztos vagyok benne, hogy a gúnyos hozzászólók csak unalmukban teszik, de ami késik nem múlik, nehogy átcsapjon a végén gyógykezeléssé az ilyen emberek hozzászólása. Egy elolvasást megért, az ilyen hozzászólás az embert minősíti, nem magasztalja. Köszönöm,de ilyenből nem kérek!!!!!!!!!
2011. okt. 27. 12:09
 8/14 anonim ***** válasza:

09:45 vagyok.Én például nem gúnyolódásból írtam.Amúgy bevallom, régebben nekem is megfordult ilyen lehetőség a fejemben, hogy talán szellem okozza a problémám, mivel én is voltam kétszer is pánikbeteg.De megfigyeléseim szerint nem lehetett szellem,annak ellenére mondom, hogy többször is láttam már szellem jelenséget.És ha belegondolok, milyen rengeteg pánikbeteg van...Nem okozhatja az ő problémájukat is szellem, szerintem.Érdekes lehetett az a műsor, sajnálom, hogy lemaradtam róla.

Nagyon ritka esetben előfordulhat, hogy valakit szellem száll meg és furcsa "tünetek" jelentkeznek nála, de ez nem olyan, mint a pánikbetegség, inkább az illető természete változik meg, nagyon rossz irányban, többnyire.

2011. okt. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én is pánikbeteg voltam, de kétlem, hogy ennek a betegségnek szellem lehetne az oka (mondom ezt úgy, hogy én is hiszek bennük).

Pánikbetegségnél legjobb, ha az ember magában keresi a hibát, és nem külsõ tényezõkre próbálja fogni.

Régi traumákat, sérelmeket keress, azzal elõbb érsz célt, mint a szellemesdivel.

2011. okt. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Pánikbetegséget nem okozhat szellem. Ennek természetes, racionálisan megmagyarázható oka van. A szeretteid elvesztése miatt érzed fájdalom pont ilyen. Nem állhat a háttérben a kísértetük, és semmilyen más visszamaradt energiájuk, ami téged venne célba.
2011. okt. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!